Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przedwojenny ratusz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 22:50
~ napisał(a):
~... napisał(a): Ja tam jestem bardzo zadowolony że Pan Zielonka robi takie teksty i nie rozumiem ludzi którzy krytykują na potęgę a sami nic nie robią, mentalność 10% naszego społeczeństwa w postaci maruderów i ludzi nieszczęśliwych nie może się przekładać na całość, oby było więcej ludzi z pasją którzy pracują na rzecz społeczeństwa

Przecież temat "Stare zdjęcia z Bolesławca" istnieje na tym portalu już 4 lata, to po co to powtarzać, kiedy to nic nowego. Większość już to nie raz widziała.


Po tego typu postach mam wrażenie że jednak ludzie mają inteligencję na poziomie kamienia polnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ooo niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 23:04
Czytam często komentarze na forum i się zastanawiam skąd u ludzi tle jadu a szczególnie w okresie Wielkanocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~2014 niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 23:15
ja jestem ciekawa książki o Kruszynie, fajnie że Pan S. Zielonka podjął się projektu a Gmina współpracuje, przyjemny człowiek z Pana Zielonki a w dodatku taki przystojny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piter niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 23:24
też czekam na książkę, tym bardziej że warsztat Pana Sebastiana jest ciekawy, nie jest schematyczny a zawiera całe meritum problemu i duzo informacji zostaje w głowie, jest to człowiek który potrafi z historii zrobić ciekawą informację, szacun panie Sebastianie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 23:30
~ooo napisał(a): Czytam często komentarze na forum i się zastanawiam skąd u ludzi tle jadu a szczególnie w okresie Wielkanocy
Jakiego jadu. Niektórzy czytali książkę Pana Śliwko i inne publikacje, więc dla nich jest większość tych faktów znana. Nie dla każdego to nowość, więc głupoty o inteligencji kamienia mnie nie ruszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
21 kwietnia 2014r. o 23:35
~ napisał(a):
~ooo napisał(a): Czytam często komentarze na forum i się zastanawiam skąd u ludzi tle jadu a szczególnie w okresie Wielkanocy
Jakiego jadu. Niektórzy czytali książkę Pana Śliwko i inne publikacje, więc dla nich jest większość tych faktów znana. Nie dla każdego to nowość, więc głupoty o inteligencji kamienia mnie nie ruszą.


a jednak ruszyły skoro odpisujesz na mojego posta :) jakby cię nie ruszyły to byś nie pisał/a

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
22 kwietnia 2014r. o 10:24
jako historyk Pan Zielonka, znający źródła do historii miasta, powinien wiedzieć że kronika to Wernickego a nie Wernickiego. W poprzednich tekstach też sporo było literówek w niemieckich nazwach miejscowości i innych. Trochę więcej autokorekty i mniej zadęcia Panie Zielonka. A pół roku na wymianie za granicą to nie studia "TYLKO WYMIANA!!!". Co mają powiedzieć Ci którzy we Francji studiują 2,3,5 lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
22 kwietnia 2014r. o 16:52
Potrójna tyldo. Po co wypisywać takie rzeczy. Nie lepiej by było po prostu pokazać jak to się robi? Wiedzę i umiejętności jak widzę posiadasz... Zapraszam na bunzlau ;)

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.