Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Nowogrodźcu jak u Barei
~ niezalogowany
2 maja 2014r. o 14:35
Rynek nie zachwyca ani obsługą, ani żarciem. Za to knajpa "za biedroną" od lat trzyma całkiem niezły poziom + świeży, dobry browarek za 3,50 (w środy za 3,00). Wiadomo kto wygrywa ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gargantua niezalogowany
2 maja 2014r. o 15:16
Kampania hejterska rusza na całego. Spokojnie, nawet w małym Nowogrodźcu mamy dość miejsca na dwa lokale. Niech konkurują dobrą kuchnią, rozsądnymi cenami i kultura obsługi. Jadłem w obu, bardziej smakuje mi w rynku - lokal jest zwyczajnie ładnieszy i jasnieszy. Obsługa w obu miejscach mila, dobrze, że w rynku nie ma "jednorękiego bandyty" i podchmielonych panów z piwem w garsci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 maja 2014r. o 19:12
Smakonomia gora:):) restauracja za owadem dobre hehehe;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
5 maja 2014r. o 9:53
Prawda jest taka ,że z restauracji za Biedronką zrobiła sie melina, a właściciel chwyta sie wszystkiego robiąc promocje, za to w nowej restauracji można spokojnie przyjść z dziećmi na obiad nie patrząc na pijanych gości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TAJGA niezalogowany
5 maja 2014r. o 11:52
Restauracja Grodzianka,sala alkoholowa i obiadowa.setka i galaretka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2014r. o 12:14
Nie ma co się podniecać tą Srakonomią - żenada za owadem rewelacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2014r. o 21:59
Ja ponoszę opłatę za koncesję na sprzedaż alkoholu w małym wiejskim sklepie ponad 3 tysiaki.Nie mogę nikomu otworzyć piwa czy podać kieliszek na wódkę bo jest to sprzeczne z ustawą o wychowaniu w trzeżwości,,, dlaczego ktoś miałby pobierać opłatę za podanie i umycie szkła .Taką usługę należałoby opodatkować.W tym kraju nie dziwi nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
6 maja 2014r. o 15:51
w pełni popieram poprzednika. Jeżeli ktoś nie otrzymał koncesji na sprzedaż alkoholu to go tam nie powinno być. Polak jest obwarowany wszelkimi nawet bzdurnymi przepisami właśnie przez to cwaniactwo. Proste nie ma koncesji to niema być tam alkoholu - kropka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.