Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki prezent na 40 urodziny ?

~ niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 8:47
Witam! Proszę doradźcie mi co kupić bratu w prezencie na 40 urodziny ??
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 14:42
Tort w kształcie kufla piwa i bilet na jakiś fajny masaż relaksujący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 20:25
?? czekam na więcej propozycji ;)
Pozdrawiam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimus niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 21:05
jeśli zmotoryzowany - może kamerke samochodową -nie jest kosmicznie droga a bedzie sie jarał jakiś czas.
Wszystko zależy jakim budżetem obracasz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 22:17
Książkę "Wyjątkowy rocznik 1974", którą musisz "uzupełnić" o zdjęcia i wpisy. Ja tak zrobiłam. Pamiątka, do której można co jakiś czas wracać. Ja tak zrobiłam, brat był zachwycony :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 22:56
~Papuga napisał(a): Książkę "Wyjątkowy rocznik 1974", którą musisz "uzupełnić" o zdjęcia i wpisy. Ja tak zrobiłam. Pamiątka, do której można co jakiś czas wracać. Ja tak zrobiłam, brat był zachwycony :)

hmm..,ciekawe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 7:18
40 piw, każde inne, z całego świata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kris niezalogowany
24 kwietnia 2014r. o 15:14
Firmowy zegarek z grawerem.Albo zrób mu urodzinki w knajpce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.