Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lekarz wyszedł sobie na 50 min chociaż były osoby w kolejce

3299
#gb nieaktywny
25 kwietnia 2014r. o 16:27
Nie pierwszy raz zresztą.
Być może, jakiś "chory na cukrzycę", "niewidomy", itd. przebieraniec razem z "rodziną" nie przestaje manipulować ludźmi oraz chamsko obmawiać pewną osobę.
Śmieszny człowieczek. INTRYGA SZYTA GRUBYMI NIĆMI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~007 niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 16:36
lekceważenie pacjenta w publicznych placówkach ma tylko jeden cel-przekierować sobie pacjentów do prywatnych gabinetów. Dentystom się to udało. A reformy służby zdrowia to obawiają się sami lekarze i ją blokują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 17:02
lekarz jest nadczłowiekiem a jak ktoś tego nie rozumie to polecam suplementy diety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 17:58
~ napisał(a): lekarz to w polsce inna kategoria człowieka nikt mu nie podskoczy :>
tak jak urzędnicy,nauczyciele,policjanci,górnicy itd,tylko im wolno mieć gorszy dzień,gorsze samopoczucie bo to są ludzie,a lekarz zawsze musi być uprzejmy nawet jak pacjent jest niezbyt grzeczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 18:37
~mm napisał(a): Ale za to na Piaskowej lekarz onkolog zaczyna przyjmować punktualnie. W godzinę załatwi 30 pacjentów bo wizyta trwa 2 minuty.Sprawdziłam na sobie :) (na nfz żeby było jasne)
To robi na odpiernicz!Jak mozna w2 minuty zdiagnozować chorego,to kpina!Pacjent to nie rzecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2014r. o 23:58
~ napisał(a):
~mm napisał(a): Ale za to na Piaskowej lekarz onkolog zaczyna przyjmować punktualnie. W godzinę załatwi 30 pacjentów bo wizyta trwa 2 minuty.Sprawdziłam na sobie :) (na nfz żeby było jasne)
To robi na odpiernicz!Jak mozna w2 minuty zdiagnozować chorego,to kpina!Pacjent to nie rzecz.


No może tych bardziej chorych trzymał w gabinecie 3 minuty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11897
#Daisy nieaktywny
26 kwietnia 2014r. o 9:43
ja chodzę to tej przychodni z moim dzieckiem i jestem zadowolona. Pani doktor niejednokrotnie poświęcała swój prywatny czas by skonsultować z innym lekarzem stan mojego dziecka lub umówić je do szpitala. Naprawdę nie wszyscy lekarze mają gdzieś pacjentów, wystarczy poszukać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ert niezalogowany
26 kwietnia 2014r. o 12:28
To jest prawda lekarze robią co chcą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.