Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Wy też nienawidzicie dyskotek?

2900
#falco nieaktywny
7 maja 2014r. o 8:01
jeśli dacie mi namiary na ''dyskotekę'' gdzie graja Marillion,Pink Floyd, Jethro Thull, Wishbone Ash,Alan Parson Projekt a nie podają Sumptuastic i innych ''bajer fulów'' to się wybiorę
inaczej stanowczo NIE!!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
7 maja 2014r. o 10:05
"Na dyskotece jest wesoło , na dyskotece ,dyskomani ,dyskomani,............"
... i tak dalej :)
To co teraz wkleję ,nie jest absolutnie nawoływaniem do nienawiści :) Sam jako szczeniak ,bywałem w dyskotekach ,z innych powodów niż zamiłowanie do ichniej muzyki oczywiście :)
A jak nie wiadomo o co chodzi ?? To chodzi o ...??
Nie ,... nie o pieniądze :) Widać to na obrazku :*

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
7 maja 2014r. o 11:06
~ napisał(a): Dyskotek brakuje.Chodziłem ponad 20 lat temu na dyskoteki,ależ to były fajne czasy,no i wybór był.co kilka wiosek były jakieś dyskoteki- Tomaszów,Osetnica,Iwiny,Chmieleń,no i też Bolesławiec i Chojnów.Nie chodzi już o muzykę tam graną.Chodzi o to,ze młodzież mogla się gdzieś bawić,nawiązywać kontakty,oczywiście też i się wyżyć-normalne.Szkoda mi naprawdę młodzieży teraźniejszej z naszej okolicy,że nie mają wielu dyskotek.


Zgadzam się w zupełności. Też właśnie o tym pisałam. Ja chodziłam jeszcze 12 lat temu, i było o wiele więcej możliwości do wyboru, tak jak pan pisze, na każdej praktycznie wiosce znajdowała się jakaś nawet najmniejsza dyskoteka...było w czym wybierać :-) fajne czasy....pozdrawiam wszystkich z tamtych lat :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
7 maja 2014r. o 11:19
Prawda była też taka ,że młodzież jeździła samochodami od klubu do klubu ,nie zawsze kierowca wiedział gdzie aktualnie się znajduje i z kim jedzie :( Sam widziałem jak koleś ciągnikiem Ursus C40 stawał dęba pod dyskoteką ,bo widownia tego była głodna :) Przyjeżdżali goście z sąsiedniej wichury ,wypili piwko albo setkę ,posiedzieli .... ale nuda jedziemy do (..........)
Jeden dobry lokal w okolicy by wystarczył ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anemone niezalogowany
7 maja 2014r. o 12:43
Również omijam dyskoteki (a także sporą część klubów) szerokim łukiem. Powód prosty: głównie muzyka, która mi nie leży, ale też bywalcy dyskotek: zwykle niezbyt lotni absolwenci zawodówek, kiczowato ubrani, krzykliwie wymalowani, tandetni. Nie moja bajka, bo choć na większości imprez uczestnicy prędzej czy później są mokrzy od potu i pijani, to jednak wolę być mokra i pijana na koncercie jazzowym czy rockowym, niż w Imperium :p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 15:01
~anemone napisał(a): Również omijam dyskoteki (a także sporą część klubów) szerokim łukiem. Powód prosty: głównie muzyka, która mi nie leży, ale też bywalcy dyskotek: zwykle niezbyt lotni absolwenci zawodówek, kiczowato ubrani, krzykliwie wymalowani, tandetni. Nie moja bajka, bo choć na większości imprez uczestnicy prędzej czy później są mokrzy od potu i pijani, to jednak wolę być mokra i pijana na koncercie jazzowym czy rockowym, niż w Imperium :p


z zawodówek wychodzą o wiele mądrzejsi i ambitniejsi ludzie niż z liceów którzy od razu na utrzymanko rodziców drogie studia i zero pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2014r. o 16:42
a mnie sie marzy jeden konkretny klub
klub z prawdziwą muzyką przez duże ''M'' :) wpaść,posłuchać ,wymienić się opiniami ,płytami...

a że nie ma, słucham muzyczki w domu...

nie wiem czy wiecie -na Dniach Lubuskich będzie Genesis a raczej jego członek, Ray Wilson...
to tak na marginesie gdyby ktoś też chciał się wybrać...
bo do Bolca to on raczej już nie przyjedzie

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2014r. o 16:50
falco napisał(a): nie wiem czy wiecie -na Dniach Lubuskich będzie Genesis a raczej jego członek, Ray Wilson...
bo do Bolca to on raczej już nie przyjedzie


Pewnie , że nie! :>
http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=8397

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=7720

Mało?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.