Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zdarzenie w Tesco

10155
#UgaGuga nieaktywny
8 maja 2014r. o 9:26
Witam, miałam ostatnio dziwne zdarzenie w Tesco, przytrzasnęły mnie drzwi, czy kogoś spotkało coś podobnego czy tylko ja mam takiego pecha?
Bardzo mi zależy na Waszych opiniach na ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 14:49
po co piszecie takie głupoty, ktoś potrzebuje pomocy, czy to takie dziwne?? jak nie macie nic mądrego w tej sprawie dopowiedzenia to po co piszecie? ciekawe co byście zrobili jak Wam przytrafiłoby się coś takiego, mam nadzieje ze kiedyś znajdziecie sie w podobnej sytuacji i zobaczycie jak to jest. znam tą osobę, której to się przytrafiło i nie skończyło sie tylko na tym ze ta osoba poszła sobie do domu tylko pojechała do szpitala i ma teraz poważne problemy ze zdrowiem, a wy zamiast pisac głupoty to zajmijcie sie czymś pożytecznym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 16:40
Mi się zdarzyło takie coś w galerii, drzwi prawie mnie zatrzymały, chyba chodzi o to, że kiedy podchodzi się do nich z boku, czujnik nie wykrywa ruchu i nie otwiera wtedy drzwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 22:11
dokładnie tak jak piszesz, prawdopodobnie, czujnik ruchu cię nie "widział" lub zbyt wolno się poruszałaś. Ja zawsze pilnuję dzieciaczka, żeby go drzwi nie przytrzasnęły, otworzą się przy osobie dorosłej a mogą zamknąć gdy mój szkrab będzie między nimi. Czujnik ruchu ma określone pole zasięgu i tak się może zdarzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2014r. o 22:33
~ napisał(a): dokładnie tak jak piszesz, prawdopodobnie, czujnik ruchu cię nie "widział" lub zbyt wolno się poruszałaś. Ja zawsze pilnuję dzieciaczka, żeby go drzwi nie przytrzasnęły, otworzą się przy osobie dorosłej a mogą zamknąć gdy mój szkrab będzie między nimi. Czujnik ruchu ma określone pole zasięgu i tak się może zdarzyć.

To straszne. Nie wszyscy ludzie poruszają się szybko. Powinna wisieć instrukcja, żeby było wiadomo, że wchodzić i wychodzić trzeba samym środkiem oraz poruszać się szybko. Jeżeli czujnik może nie widzieć dziecka, to człowieka bardzo niskiego wzrostu też nie zauważy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2014r. o 6:17
nie chodzi o to, że dziecko jest za niskie, tylko o to, że np. bawi się w "sezamie otwórz się" i biega tam i spowrotem, a zagapi się na chwilę i stanie między drzwiami, gdzie bardzo często nie ma zasięgu czujnika. CZujnik umiejscawiany jest nad drzwiami i pole zasięgu jest przed nim, jakiś metr od drzwi, a rzadko ma zasięg pod nim. Dlatego drzw otwierają się wcześniej nie spowalniając przejścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
9 maja 2014r. o 7:45
żałuj tylko,że nie mieszkasz w Ameryce. Pewnie tam ,skonczyłoby się to wysokim oddszkodowaniem i pewnie jeszcze kilka osób ,,kursowałoby" w okolicach tych drzwi w nadziei ,że i im przydaży sie taka niespodzianka! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS niezalogowany
9 maja 2014r. o 12:46
(...)

Zmoderowano 09.05.2014 godz.13:42 - powód: chamstwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza