Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Donatan & Cleo Eurowizja 2014

~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:21
Zdemotywowany napisał(a): http:

Dobra tranzystor wygrał tę bitwę. Co następne? Człowiek z zespołem downa na prezydenta? Dziecko z paraliżem mózgowym na obrońce praw zwierząt? Pies burek na premiera?



Twoje typy - sprawni fizycznie i umysłowo:
- Petz - na prezydenta;
- Wesołowski - obrońca praw dziecka;
- Gil - na premiera;
- Kruk - prezes publicznej tv;
- Pawłowicz - rzecznik prasowy rządu

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 maja 2014r. o 15:41
Komu nie podobała sie baba z brodą, ten pisowiec, katol i pedofil. Myślenie zero-jedynkowe jak u ameby. Towarzyszu 'toruńskie termy', daj w końcu "na spocznij".


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 maja 2014r. o 15:42
A tak naprawde zaden z tych wystepow nie byl wybitny. Konkurs Eurowizja to wielka lipa od wielu lat ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:44
A ja mam pytanie skąd niektórzy posiadają wiedzę na temat punktacji wyłącznie smsowej? Jest to szalenie ciekawe i wyjaśniłoby czemu dostaliśmy 0 punktów choćby od Brytyjczyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~UltraKatol niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:53
skorn napisał(a): Komu nie podobała sie baba z brodą, ten pisowiec, katol i pedofil. Myślenie zero-jedynkowe jak u ameby. Towarzyszu 'toruńskie termy', daj w końcu "na spocznij".


Ty koleś zacznij się leczyć bo widze z głową coś nie halo jak propagujesz takich popaprańców.
To "cos" zwane konczita kiełbasa powinno byc z miejsca eksterminowane strzalem w tyl glowy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jury z dziury niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:53
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&voter=GB tu jest wszystko jak na tacy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 15:55
~UltraKatol napisał(a):
skorn napisał(a): Komu nie podobała sie baba z brodą, ten pisowiec, katol i pedofil. Myślenie zero-jedynkowe jak u ameby. Towarzyszu 'toruńskie termy', daj w końcu "na spocznij".


Ty koleś zacznij się leczyć bo widze z głową coś nie halo jak propagujesz takich popaprańców.
To "cos" zwane konczita kiełbasa powinno byc z miejsca eksterminowane strzalem w tyl glowy.




kulke miedzy kulki:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
11 maja 2014r. o 16:06
Dzięki. Ja dałem sobie spokój z Eurowizją bo wyniki oficjalne to była jakaś szopka a tutaj okazuje się że to faktycznie jeden wielki przekręt ukierunkowany na Austrię.
Tegoroczny konkurs to jakiś nieśmieszny żart. Powiem nawet że żart z brodą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza