Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Plan zarządzania kryzysowego

11842
#Zdemotywowany nieaktywny
14 maja 2014r. o 20:02
(...)
~wiem napisał(a): w miescie nie ma ale jest w powiecie także dupa blada
w sytuacji kryzysowej masz 997, 998, 999 lub 112
Tam są specjalisci i podejmą odpowiednie działania .jednocześnie zanim zatelefonujesz zastanów sią czy nie złamiesz ´prawa

Dziękuję za jedną poważną odpowiedź :)
Nie chodzi o podejmowanie jakiegokolwiek działania. Potrzebuję kilku informacji, które są zawarte w tym planie, a dokładnie map z zagrożeniami, np. powodziowymi.
Skoro nie ma miejskiego, gminnego planu, to czy powiatowy plan zarządzania kryzysowego jest gdzieś udostępniony. Z tego, co wiem to przed wdrożeniem w życie powinien zostać podany do opinii publicznej, jednak na stronach www nie mogę się go doszukać.

Zmoderowano 15.05.2014 godz.11:25 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zarządca kryzysowy niezalogowany
14 maja 2014r. o 21:31
Zdemotywowany napisał(a):
Skoro nie ma miejskiego, gminnego planu, to czy powiatowy plan zarządzania kryzysowego jest gdzieś udostępniony. Z tego, co wiem to przed wdrożeniem w życie powinien zostać podany do opinii publicznej, jednak na stronach www nie mogę się go doszukać.




Czego oczekujesz Zdemotywowany po takiej mieścinie?
Tutaj ludzie niekompetentni zasiadają na stanowiskach, których nie powinni piastować.
Opinię publiczną rządzący mają w dalekim poważaniu, więc nie masz co szukać na stronach www.
Żenada :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
14 maja 2014r. o 21:45
Zdemotywowany napisał(a): Potrzebuję kilku informacji, które są zawarte w tym planie, a dokładnie map z zagrożeniami, np. powodziowymi.

Może tu coś znajdziesz:
http://www.isok.gov.pl/mobile/pl/mapy-zagrozenia-powodziowego-i-mapy-ryzyka-powodziowego

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
14 maja 2014r. o 22:00
musisz pofatygować się do starostwa tam uzyskasz informacje o zarządzaniu kryzysowym - nie wszystko jest jawne ze względu na różne służby np. Mundurowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 maja 2014r. o 12:03
~zarządca kryzysowy napisał(a):
Zdemotywowany napisał(a):
Skoro nie ma miejskiego, gminnego planu, to czy powiatowy plan zarządzania kryzysowego jest gdzieś udostępniony. Z tego, co wiem to przed wdrożeniem w życie powinien zostać podany do opinii publicznej, jednak na stronach www nie mogę się go doszukać.




Czego oczekujesz Zdemotywowany po takiej mieścinie?
Tutaj ludzie niekompetentni zasiadają na stanowiskach, których nie powinni piastować.
Opinię publiczną rządzący mają w dalekim poważaniu, więc nie masz co szukać na stronach www.
Żenada :]



Jak dwóch gości pisze takie pierdoły przy czym jeden z nich szkaluje i oczernia urzędników:
Jeden znawca pisze "Z tego, co wiem to przed wdrożeniem w życie powinien zostać podany do opinii publicznej..."
Drugi mistrz jeszcze lepszy "Tutaj ludzie niekompetentni zasiadają na stanowiskach, których nie powinni piastować."

To moderator puszcza takie paszkwile.

Do pierwszego gościa - tego co wielkość jaj ma decydujące znaczenie w ocenie innych osób. "Z tego, co wiem ..." mało wiesz bo szukałeś jajami. Znajdź sobie lepsze źródło informacji - bo takie plany nigdzie nie były udostępniane w internecie. To nie plan zagospodarowania przestrzennego.

Do drugiego pajaca znawcy pracy urzędników "w takiej mieścinie" :
- "Czego oczekujesz Zdemotywowany po takiej mieścinie?
...
Opinię publiczną rządzący mają w dalekim poważaniu, więc nie masz co szukać na stronach www."
Jak ci nie pasuje mieścina Bolesławiec to przeprowadź się do Mińska - dużo większa aglomeracja. Tam na pewno znajdziecie w internecie wszystkie plany łącznie z planami tępienia głupoty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wie. niezalogowany
15 maja 2014r. o 13:23
a co ty moderator jakis jesteś . kołeś zapytał to kto ma ochote mu odpisuje .
A tak to o co chodzi ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
15 maja 2014r. o 13:43
~wie. napisał(a): a co ty moderator jakis jesteś . kołeś zapytał to kto ma ochote mu odpisuje .
A tak to o co chodzi ?

moderator to nie jest brzytkie słowo .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.