Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zazdrośnik w pijanym amoku
~BRUTUS niezalogowany
17 maja 2014r. o 12:44
Cały jego majątek to ten kastet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Babka do rany przyłóż niezalogowany
17 maja 2014r. o 14:48
Raczej na odwrót.. znam ją, kumpela z roboty. Normalna, dobra matka,on był gościem w domu, znany z dzi* wek, imprezy narko i alkohol... bijatyki. Zamknąc go !!!! niech ułozy sobie życie i spokojnie wychowa dzieci. Brawa dla Niej za odwage !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 15:34
na pewno ten człowiek miał powody żeby się zdenerwować

bez powodu nie użyłby kastetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niu niezalogowany
17 maja 2014r. o 15:42
jak sie szpikuje sterydami, do tego chleje i cpa to i powod sie znajdzie byle jaki... w ten dzien pod sklepem na gdanskiej nie spodobalo mu sie ze dłubie słonecznik i ja bym wylapała.. to psychol a ona za ładna i za mądra do niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 15:47
Wyszedl i straszy w mieście... Teraz lata z nożem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 18:02
~niu napisał(a): jak sie szpikuje sterydami, do tego chleje i cpa to i powod sie znajdzie byle jaki... w ten dzien pod sklepem na gdanskiej nie spodobalo mu sie ze dłubie słonecznik i ja bym wylapała.. to psychol a ona za ładna i za mądra do niego



To po co się z nim w ogóle zadawała? Czyżby wcześniej był wspaniały ,ze aż dzieci sobie z nim narobiła i tak teraz diabeł w niego wstąpił po przeżyciu z nią jakiegoś tam czasu? :P dziwne to mnie się wydaje,jak był draniem to co ona w nim widziała ,że chciała być z nim? Dziwne. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 18:08
~ napisał(a): na pewno ten człowiek miał powody żeby się zdenerwować

bez powodu nie użyłby kastetu


Powody może miał ale rozumu mu zabrakło. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2014r. o 22:11
~ napisał(a):
~niu napisał(a): jak sie szpikuje sterydami, do tego chleje i cpa to i powod sie znajdzie byle jaki... w ten dzien pod sklepem na gdanskiej nie spodobalo mu sie ze dłubie słonecznik i ja bym wylapała.. to psychol a ona za ładna i za mądra do niego



To po co się z nim w ogóle zadawała? Czyżby wcześniej był wspaniały ,ze aż dzieci sobie z nim narobiła i tak teraz diabeł w niego wstąpił po przeżyciu z nią jakiegoś tam czasu? :P dziwne to mnie się wydaje,jak był draniem to co ona w nim widziała ,że chciała być z nim? Dziwne. :|
Właśnie to jej się w nim kiedyś podobało :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.