Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwany właściciel Toyoty Yaris DBL GU....

2820
#k1p nieaktywny
16 maja 2014r. o 19:25
Witam!
Dzisiaj, pod Kauflandem, w godzinach popołudniowych byliśmy świadkami uszkodzenia czarnej Toyoty. Czekaliśmy na właściciela/kę, niestety po jakimś czasie musieliśmy odjechać. Mamy zdjęcia i nr rejestracyjne auta, które uszkodziło w/w samochód. Jeśli właściciel jest zainteresowany dochodzeniem sprawiedliwości, proszę o kontakt pod nr 793 775 245.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2014r. o 20:24
k1p napisał(a): Witam!
Dzisiaj, pod Kauflandem, w godzinach popołudniowych byliśmy świadkami uszkodzenia czarnej Toyoty. Czekaliśmy na właściciela/kę, niestety po jakimś czasie musieliśmy odjechać. Mamy zdjęcia i nr rejestracyjne auta, które uszkodziło w/w samochód. Jeśli właściciel jest zainteresowany dochodzeniem sprawiedliwości, proszę o kontakt pod nr 793 775 245.

Podaj zdjęcia i tablice policji, znajdą i na pewno zajmą się sprawą, to jest niestety ucieczka z miejsca kolizji :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
16 maja 2014r. o 20:38
Myślałam o tym, bo takie wyjście byłoby najbardziej na miejscu w takiej sytuacji. Ale czy równie skuteczne jak w wypadku bezpośredniego kontaktu z poszkodowanym? Mam na myśli dochodzenie wierzytelności z ubezpieczenia.


Dopisane 16.05.2014r. o godz. 20:38:

A co najważniejsze, to nie była kolizja, tylko umyślne uszkodzenie auta.

Zmoderowano 16.05.2014 godz.21:41 - powód: dubel (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 11:07
miałem kiedyś taka sytuację ktoś uszkodził mi auto i uciekł na szczęście koleżanka spisała numery rejestracyjne pojazdu zadzwoniłem na policje po numerach policjanci podjechali do właścicielki auta która musiała zapłacić 500 zł mandatu za ucieczkę z miejsca zdarzenia a następnie ubezpieczyciel wszystkimi kosztami naprawy mojego auta obarczył sprawczynię !!!!! naprawa kosztowała 600 zł + mandat 500 zł już napewno ta osobą zastanowi się następnym razem jak komuś uszkodzi auto czy warto uciekać !!!!! powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 11:43
mi tez wielkorotnie uszkodzili auto na parkingu sklepu ludzie nie potrafia poprostu parkowac a pozniej masz tylko niemila niespodzianke i brak sprawcy. Wlasnie takim ludzi powinnismy dziekowac jak autorka postu nie wiele jest osob ktore chca pomoc i chwale cie za to. Raczej wiecej jest taki co kolo takiego zdarzenia przeszli by obojetnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 11:59
k1p napisał(a): Myślałam o tym, bo takie wyjście byłoby najbardziej na miejscu w takiej sytuacji. Ale czy równie skuteczne jak w wypadku bezpośredniego kontaktu z poszkodowanym? Mam na myśli dochodzenie wierzytelności z ubezpieczenia.Dopisane 16.05.2014r. o godz. 20:38:
A co najważniejsze, to nie była kolizja, tylko umyślne uszkodzenie auta.Zmoderowano 16.05.2014 godz.21:41 - powód: dubel (moderator)

Skoro umyślne to również zgłosiłbym to policji.
Nie wszyscy korzystają z netu i czytają co piszesz. Twój wybór.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2014r. o 12:15
~ napisał(a): zamiast pójść dać ogłoszenie przez mikrofon w sklepie lub za wycieraczkę wsadzić wiadomość to trzeba głupie tematy zakładać



zgadza sie wystarczyło by zostawić karteczke za szybą z numerem i by było po problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
17 maja 2014r. o 12:49
Nie znasz okoliczności zdarzenia, więc nie mów, co mogłabym, a czego nie powinnam w tej sytuacji zrobić.

Nie liczę na to, że akurat właściciel tu wejdzie i przeczyta temat. Ale ludzie się znają, Bolesławiec nie jest dużym miastem. Dzięki temu portalowi znajdują się psy i koty, więc może i właściciel auta się znajdzie. Jeśli tylko będzie chciał, to udostępnię mu dane pojazdu, którym dokonano szkody. Nie będę zgłaszać na policję samodzielnie, ponieważ nie mam pewności, czy poszkodowany ma w ogóle chęć ciągnąć tą sprawę. Może ma głęboko w poważaniu stan swojego samochodu? Poza tym, nie jestem do końca pewna, czy takich spraw nie rozpoczyna się z wniosku poszkodowanego.

Po prostu chcę pomóc w miarę swoich możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.