Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek helikoptera znanego przedsiębiorcy
~pilot niezalogowany
19 maja 2014r. o 22:55
minimalna wysokość lotu nad terenem niezabudowanym wynosi 150m, a nad miastem wielkości Bolesławca jest to 300m. 150m jest to bardzo niewiele (jak ktos latal to wie) i taki R22 po zatrzymaniu silnika miał niewielkie szanse na bezpieczne lądowanie na autorotacji. Dlatego fakt ze sie smiglowiec rozbil wcale nie musi byc wina pilota, niskiego lotu czy tez braku jakiegos certyfikatu, a po prostu zbiegiem okolicznosci - w tym przypadku lot na niewielkiej lecz PRZEPISOWEJ wyoskości, zatrzymanie silnika, proba ladowania na autorotacji.
Pozdrawiam ekspertow lotniczych z postów powyżej:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
19 maja 2014r. o 22:56
Wczoraj leciał nad moim domem w Łaziskach i strasznie głośno ta maszyna chodziła, wystraszyłam się że spadnie na dom, więc szybko złapałam syna i obserwowałam co bedzie dalej, ale na szczescie przeleciał miną dom i udał sie w kierunku boiska, gdzie odbywał sie festyn. Zero wyobrazni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarmaine niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:08
do wszystkich którzy piszą te głupie komentarze !!!!

zajmijcie sie cięzka praca i moze do czegos dojdziecie..., a zadrościć i obrażać to każdy potrafi !

zazdrosc ichamstwo to objaw waszej słabości...
czepiacie sie człowieka który daje prace tylu ludziom...

jak ja bym miał tyle pieniedzy to bym jeździł ferrari wokół rynku !

ps: nie znam pana K. ani jego rodziny jest to tylko moja opinia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:11
~jarmaine napisał(a):
jak ja bym miał tyle pieniedzy to bym jeździł ferrari wokół rynku !


No a jak. Do Rynku jest zakaz wjazdu, a ty byś jeździł.
O tym właśnie mówimy, że niektórzy mogą więcej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
19 maja 2014r. o 23:44
przypadek czy moc umysłu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~endy niezalogowany
20 maja 2014r. o 5:23
No i ja mam nadzieje ze jak wyjdzie z tego będzie dalej latał oby tak nisko jak wcześniej, zazdrośnicy jedni mi to wcale nie przeszkadza a mieszkam bardzo blisko tego Pana. Czyta zawiść i zazdrość przemawia przez takie osoby jak wy bo ktos ma a wy nie, jak kiedyś wygram w lotto tez kupie sobie samolot ale nie heli tylko odrzutowy i 150 m nad ziemią będę latać z naddźwiękową by wam szyby wypadł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
20 maja 2014r. o 8:36
Ja chyba wiem o co chodzi z tym obniżaniem lotu i latanie na niskich wysokościach obserwują czy ich ludki dobrze pracują i czy paliwa z maszyn nie spuszczają no ale pilnują swego.Życze im szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
20 maja 2014r. o 9:00
No, piękną aureolę ma ten pracodawca. Przykro , że teraz jest taki "dobry", a nie od początku swojej działalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza