Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek helikoptera znanego przedsiębiorcy
~pilot niezalogowany
20 maja 2014r. o 9:03
~endy napisał(a): No i ja mam nadzieje ze jak wyjdzie z tego będzie dalej latał oby tak nisko jak wcześniej, zazdrośnicy jedni mi to wcale nie przeszkadza a mieszkam bardzo blisko tego Pana. Czyta zawiść i zazdrość przemawia przez takie osoby jak wy bo ktos ma a wy nie, jak kiedyś wygram w lotto tez kupie sobie samolot ale nie heli tylko odrzutowy i 150 m nad ziemią będę latać z naddźwiękową by wam szyby wypadł




W przestrzeni niekontrolowanej obowiązuje ograniczenie prrędkości statków powietrznych do 250 węzłów/h (ok 450km/h) :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~greg niezalogowany
20 maja 2014r. o 10:41
Jesteście wszyscy siebie warci. A moderator zamiast wywalić 90% wpisów chyba sam czerpie z nich satysfakcję. Jakie miasto taki portal!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 11:59
~greg napisał(a): Jesteście wszyscy siebie warci. A moderator zamiast wywalić 90% wpisów chyba sam czerpie z nich satysfakcję. Jakie miasto taki portal!!!



Odwal się od miasta ,,miasto jest super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawda niezalogowany
20 maja 2014r. o 12:01
ludzie prawde piszą
sam widziałem jak pajacował nad żwirownią pełną ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 13:52
Przewrotnie pisząc, gdyby leciał na wyższym pułapie to nie byłoby czego zbierać ;) , lata tak nisko z obawy przed rozbiciem się ze skutkiem śmiertelnym. No i jak się okazało chłop miał rację. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 16:07
~robraf napisał(a): a bo to duzo trzeba zeby sobie dzisiaj helikopter kupic?? teraz te maszyny sa tansze.... nie wiem o co jakas spina;/

kupic smiglowiec teraz i zrobic uprawnienia to teraz jak kupic jakis ciutke lepszy samochod.. i nie mowie tu o gownianym mercedesie ktorego jestem Antyfanem bo to taki sam shit jak reszta..;/

a bo to jedna osoba ma swoj prywatny smiglowiec? sam znam w boleslawcu co najmniej 3 osoby ;)

w bolesławcu zarejestrowane są 2 śmigłowce a ty znasz trzech?? ale trzech co?//////////////
właścicieli w polsce , właścicieli przyszłych czy tylko właścicieli???????????
Śmieszny jesteś , jak .......................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koks niezalogowany
20 maja 2014r. o 17:06
mnie ciekawi czy stan zdrowia tego pana sie polepszył, czego mu z całego serca zycze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andy niezalogowany
20 maja 2014r. o 18:11
Jedziecie po gościu jak po łysej kobyle i odbiegając od tematu wchodzicie na temat jego życia prywatnego. Facet ma sporo kasy, chciałbym też tyle mieć... ale przecież inna historia.
A wypadek śmigłowca - po zdjęciach wygląda jakby całkiem profesjonalnie wycelował "przyziemienie". Wybrał miękką zaoraną ziemię, kawałek od drogi, nikomu nic nie zrobił... Awarie się zdarzają na całym świecie. Kląć gościa można by było jakby rozbił się kozacząc w miejscu gdzie mógłby stworzyć duże zagrożenie dla innych. Tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.