Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek helikoptera znanego przedsiębiorcy
~wojtass niezalogowany
20 maja 2014r. o 23:06
Poziom społeczeństwa na Wsi właśnie jest tu,większość szydzących co niedzielę do kościołka, modlą się,po co,gdy komuś się lekko noga powinie ooooooooo proszę jadą,szydzą.Ale to tylko Polak jest tak zawistnym człowiekiem, z zazdrości ? szybkiego powrotu do zdrowia,to najważniejsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 23:21
~Andy napisał(a): Jedziecie po gościu jak po łysej kobyle i odbiegając od tematu wchodzicie na temat jego życia prywatnego. Facet ma sporo kasy, chciałbym też tyle mieć... ale przecież inna historia.
A wypadek śmigłowca - po zdjęciach wygląda jakby całkiem profesjonalnie wycelował "przyziemienie". Wybrał miękką zaoraną ziemię, kawałek od drogi, nikomu nic nie zrobił... Awarie się zdarzają na całym świecie. Kląć gościa można by było jakby rozbił się kozacząc w miejscu gdzie mógłby stworzyć duże zagrożenie dla innych. Tyle.
Teraz kiedy wiem ,że z panem K. wszystko ok. to mogę zażartować,że wylądował na ścieżce(tej po której jeżdżą ciągniki z opryskiwaczem)

Zmoderowano 21.05.2014 godz.12:48 - powód: nazwisko osoby niepublicznej (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojtek niezalogowany
21 maja 2014r. o 7:10
Przestancie nikt nikogo nie obraza, z tego co widze to sa tylko opinie a ze kazdy ma inna no coz.....
wydaje mi sie ze nie tylko na tym ale i innych forach jest jedna zasada --> wypisywanie glupot a jak ktos bierze je do siebie to jeo problem :-) a to ze jestesmy zawistni, a to ze obgadujemy , a to ze zazdroscimi, nie patrzac sie na to ze gamonie specjalnie pisza takie rzeczy...
apropo idziecie na wybory ? czy dacie wygrac mniejszosci ktora chce rozsadzic parlament UE !!!
zastanowcie sie czy dla was sa wazne komentarze forumowiczow, czy ktos zwrocil panu K. uwage ze za nisko lata, zlozyl wyjasnienia na policjje ze takie rzeczy maja miejsce ? czy ci co pisza i komu to przeszkadza, tylko na foruach nie kryja z tego powodu oburzenia .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gminobolesławianin niezalogowany
21 maja 2014r. o 9:24
hehe to była kwestia czasu i stało się a tak na marginesie to fajnie, że nie ucierpiał nikt postronny bo wyczyny tego "pilota" zwłaszcza nad terenem zamieszkanym były karygodne!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pilot niezalogowany
21 maja 2014r. o 10:54
~gminobolesławianin napisał(a): hehe to była kwestia czasu i stało się a tak na marginesie to fajnie, że nie ucierpiał nikt postronny bo wyczyny tego "pilota" zwłaszcza nad terenem zamieszkanym były karygodne!!


Nigdy nie widzialem łamania przepisow lotniczych przez tego Pana (jeszcze jak latal wiatrakowcem) natomiast jezeli faktycznie mialo takie cos miejsce (a duzo jest takich glosow) to wystarczylo takie "wyczyny" nagrac i wyslac do Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
3 lipca 2014r. o 21:19
i wszystko jasne:
http://www.tvn24.pl/maszyna-samorobka-pilot-bez-licencji-pierwsze-ustalenia-po-wypadku-smiglowca,445968,s.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pokrzywdzona przez policję niezalogowany
5 lipca 2014r. o 19:34
Ze zgłaszaniem policji jakichkolwiek nieprawidłowości byłabym ostrożna, bo można wylądować w sądzie że ich bezzasadnie się wzywa. Tylko w Bolesławcu są takie anomalie. Nie mam ani ja ani moja rodzina żadnego zaufania do bolesławieckiej policji. Po moich doświadczeniach, że policja zrobiła ze mnie przestępcę a byłam ofiarą, do końca życia będę uważać ich za WROGÓW. Mam jak najgorsze o nich zdanie. Poza tym nie słyszałam, aby ktoś z moich bliskich doświadczył pomocy policjanta, jak jest to powszechne w innych krajach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2014r. o 20:38
oj nie rozpłacz się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza