Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Minister Bogdan Zdrojewski w Bolesławcu

~PO co on tu niezalogowany
20 maja 2014r. o 12:06
i tak zagłosuję na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 12:45
...a ja zagłosuję za postępem , rozwojem i zgodą czyli za PO javascript:emoticon(':P')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO co on tu niezalogowany
20 maja 2014r. o 15:00
przyjedzie i zlikwiduje bezrobocie , uzdrowi kulture a nie zoz ,podniesie płace do średniej europejskiej - dajcie spokuj
WYDAWANIE PIENIĘDZY POdatników NA WYCIECZKI PROPAGANDOWE,
Dziękuj głosuję na PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JKM niezalogowany
20 maja 2014r. o 15:16
Może mam problem z czytaniem ze zrozumieniem ale Bolesławiec mimo wszystko to dość szerokie pojęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 maja 2014r. o 15:18
Jestem wyborcą PO i jest to przykre że naklepszą "jedynkę" wystawiła SLD a jest to Lidia Geringer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO co niezalogowany
20 maja 2014r. o 16:44
wracasz z pracy styrany jak pies patrzysz żeby dostać miche zupy a oni zapraszają na spotkanie z ministrem i koncert a FSZYKO za twoje POdatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12035
#rutinoskorwin nieaktywny
20 maja 2014r. o 17:57
~ napisał(a): ...a ja zagłosuję za postępem , rozwojem i zgodą czyli za PO javascript:emoticon(':P')

No i przez takich ograniczonych ludzi mamy zacofanie w Polsce.
Jak można glosować na PO i oczekiwać rozwoju i postępu w Polsce ? Szkoda słów na takich ludzi , jak masz glosować na PO to lepiej nie głosuj wcale.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cichy niezalogowany
20 maja 2014r. o 18:50
głosujcie na Pis. Nie ma takiego drugiego pseudo polaka(chodzi mi dokładnie o Kaczyńskiego) który kilkakrotnie przegrywał wybory i zamiast w końcu pomoc w rządzeniu krajem cały czas tylko kłody pod nogi rzuca za nasze pieniądze. No i Smoleńsk i cala brygada od wyjaśniania wyjasnionej przyczyny katastrofy...znów za nasze pieniądze... Głosuje na PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza