Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lubicie chodzić a festyny?

12035
#rutinoskorwin nieaktywny
23 maja 2014r. o 17:15


Wszystko się zgadza, tylko zamiast piwa coś bez% i jest git :D

Festyn bez % to nie festyn ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
23 maja 2014r. o 17:18
Lubię chodzić. A festyny?
Najlepsze festyny są w NY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
23 maja 2014r. o 17:20
Nie!!! Śmiać mi się chce jak widzę te damy ubrane jak na odpust ... boleslawieckie festyny to pokazanie się jaka jestem fajna, jaką mam super kieckę, a co niech patrzą hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2014r. o 19:46
~:) napisał(a): Nie!!! Śmiać mi się chce jak widzę te damy ubrane jak na odpust ... boleslawieckie festyny to pokazanie się jaka jestem fajna, jaką mam super kieckę, a co niech patrzą hehe
Śmiech jest zdrowy. Chodź często na festyny, a kobiety powinny o siebie dbać i czasem chodzić w odświętnym stroju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
23 maja 2014r. o 22:08
~:) napisał(a): Nie!!! Śmiać mi się chce jak widzę te damy ubrane jak na odpust ... boleslawieckie festyny to pokazanie się jaka jestem fajna, jaką mam super kieckę, a co niech patrzą hehe


To samo jest w kościółku w niedzielę, tylko że tam jeszcze po mszy się dupy obrabia :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dąbrowa niezalogowany
24 maja 2014r. o 1:07
W niedziele jest festyn pierogowy w dąbrowie :D[img=1400886468_a3f9f93.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 maja 2014r. o 10:47
......... :)


Dopisane 24.05.2014r. o godz. 10:47:

nie wybieram się chyba że...

'' imprezę taneczną'' prowadzi ''sajmon templer'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uuuaaa niezalogowany
24 maja 2014r. o 11:17
Kobiety się ubierają bo takie ich prawo, taka ich natura że chcą być piękne. Co w tym złego? Jakby się nie stroiły to narzekałbyś że chodzą jak szmaciary. A festyny... bez piwa to tandeta. Piwo w normalnych ilościach to napój chłodzący i bez niego( jeśli je ktoś lubi), to zabawa do kitu. Samo słowo festyn oznacza... nie ważne co oznacza, ważne że jest wesoło i z przytupem!!! hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.