Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

66 rocznica zamordowania Rotmistrza Witolda Pileckiego

~ niezalogowany
25 maja 2014r. o 18:25
~majętny Stef napisał(a): Jakoś nie wierzę w tą gruźlicę. Dlaczego aż IPN dotarł do tego że na gruźlicę umarł?
Gdzie jest grób? Dlaczego to jest tajne że umarł na gruźlicę? Dlaczego tajny jest grób?

Zwiał czy nie zwiał, to był żyd.



Chrystus też. I Matka Boska i Św. Józef i wszyscy apostołowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 maja 2014r. o 18:31
skorn napisał(a): Ironią losu jest, że ten wielki Polak będzie dzielił rocznicę śmierci z jednym z największych zdrajców narodu polskiego, namiestnikiem Moskwy, tow. Jaruzelskim.


wielki polak to chyba ten powyzej 2m?
zgadlem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toruńskietermy niezalogowany
25 maja 2014r. o 19:18
skorn napisał(a): Ironią losu jest, że ten wielki Polak będzie dzielił rocznicę śmierci z jednym z największych zdrajców narodu polskiego, namiestnikiem Moskwy, tow. Jaruzelskim.


10 czerwca też będziesz mógł świętować. Będzie 69 rocznica śmierci "Zasłużonego" Polaka (wyklętego), bohatera z twojej bajki "Szarego".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 maja 2014r. o 23:13
fobiak napisał(a): wielki polak to chyba ten powyzej 2m?
zgadlem?

Nie. Miałem na myśli ciebie, ty jesteś wielkim polakiem.


Dopisane 25.05.2014r. o godz. 23:13:

~toruńskietermy napisał(a): 10 czerwca też będziesz mógł świętować. Będzie 69 rocznica śmierci "Zasłużonego" Polaka (wyklętego), bohatera z twojej bajki "Szarego".

Jak tam twój spis gospodyń domowych mordowanych przez ŻW? : )

Gówno wiesz, co jest moją bajka, a co nie, knypie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2014r. o 23:58
skorn napisał(a):
fobiak napisał(a): wielki polak to chyba ten powyzej 2m?
zgadlem?

Nie. Miałem na myśli ciebie, ty jesteś wielkim polakiem.Dopisane 25.05.2014r. o godz. 23:13:
~toruńskietermy napisał(a): 10 czerwca też będziesz mógł świętować. Będzie 69 rocznica śmierci "Zasłużonego" Polaka (wyklętego), bohatera z twojej bajki "Szarego".

Jak tam twój spis gospodyń domowych mordowanych przez ŻW? : )

Gówno wiesz, co jest moją bajka, a co nie, knypie.


Gruczoły nie nastarczają produkować jadu a tu tylu jeszcze jest do oplucia.
Myślałem że jesteś inteligentniejszy ale ty jesteś wyjątkowy prostak - najlepiej wychodzi ci obrażanie innych. Brak argumentów zastępujesz inwektywami.
Jakieś kompleksy na punkcie wzrostu? Knypie? Na nic oryginalniejszego cie już nie stać?
Ubogi zasób słów - o wiedzy nie wspomnę.

A zapomniałem zapytać o innego wyklętego bohatera - twoich chorych urojeń - właściciela pralni z Karpacza niejakiego "Burego". Kiedy jest jakaś "godna" rocznica z nim związana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
25 maja 2014r. o 23:59
~ napisał(a):
Chrystus też. I Matka Boska i Św. Józef i wszyscy apostołowie.


A jakie polskie nazwisko przyjęli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 maja 2014r. o 0:05
~ napisał(a): A zapomniałem zapytać...

Pytać to sobie będziesz mógł, jak sam zaczniesz się wywiązywać z podawania źródeł.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 maja 2014r. o 0:05
~majętny Stef napisał(a):
A jakie polskie nazwisko przyjęli?


Mały prowokatorek.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.