Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skrzyżowanie Gdańska/Śluzowa.ZMIANA PIERWSZEŃSTWA

3145
#hemi nieaktywny
26 maja 2014r. o 21:21
Do jasnej cholery patrzcie na znaki jakie tam są !!
Obecnie jest to skrzyżowanie równorzędne.
Dlaczego zakładam temat?
Jadę od Śluzowej skręcam w lewo i mało dzwona nie zaliczyłem z pewna panią,która na pewniaka jechała gdańską :( Trąbnałem ,to dostałem w odpowiedzi środkowy palec...

Wracam gdańską od basenów ,dojeżdżam do skrzyżowania , i wiem ,że ci z prawej maja pierwszeństwo,ale stoi niewiasta w Audi i czeka...zatrzymałem się,przepuszczam (bo do jasnej cholery ma pierwszeństwo) a ona nie wie co robić !!
Na skrzyzowaniu gdańska/śluzowa jest ten znak,czyli osoba z prawej ma pierwszeństwo !![img=1401131921_8pergq7.gif]



Dopisane 26.05.2014r. o godz. 21:21:

;)[img=1401132086_ecck8ro.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
26 maja 2014r. o 21:44
Ale czego oczekujesz? Na portalu chcesz nauczyć ludzi jeździć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2014r. o 23:15
Ja tam trafiłem na istny cyrk. Na raz 4 auta z 4 stron. Każdy ma typa z pawej ;) i jeszcze za nimi dojechaly kolejne cyrk się zrobił ;)))) a na nowym chinskim skrzyżowaniu kolo ogolniaka już kilka razy widziałem jak pod prąd jadą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
26 maja 2014r. o 23:17
Blondynki trzeba przepuszczać bez względu na znaki ona nie wie po co jest kierunkowskaz , ma ciemne okulary w pochmurny dzień, ledwie odróżnia zielone od czerwonego , jest ciągle zajęta rozmową przez komórkę i na dodatek ciągle gada do bajtla na tylnym siedzeniu .............to kiedy ma czas patrzeć na znaki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
27 maja 2014r. o 8:01
~kierowca napisał(a): Blondynki trzeba przepuszczać bez względu na znaki ona nie wie po co jest kierunkowskaz , ma ciemne okulary w pochmurny dzień, ledwie odróżnia zielone od czerwonego , jest ciągle zajęta rozmową przez komórkę i na dodatek ciągle gada do bajtla na tylnym siedzeniu .............to kiedy ma czas patrzeć na znaki .


nie zawsze kobiety gorzej jeżdża ostatnio widziałem na tym skrzyżowaniu jak facet wbił się jako piewrszy ,mimo że miał jechać ostatni,więc tu racja ludzie zrobią prawo jazdy i nie wiedza jak jezdzic jak nie ma swiateł to poprostu sie gubia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
27 maja 2014r. o 8:16
Nie dalej jak w niedzielę był tam dzwon, około 18. Jazda na pamięć jest główną przyczyną wypadków.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~halinqa niezalogowany
27 maja 2014r. o 8:24
Mam pytanie : kto i w jakim celu zmienił to skrzyżowanie na równorzędne ? , po co to było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2014r. o 8:34
mi się to podoba, bo jadąc z góry muszę ustąpić tylko kierowcom z jadącym od centrum z Gdańskiej. A jak ktoś wymusi to trudno, Peszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.