Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie badanie słuchu u dziecka?

9880
#she89 nieaktywny
26 maja 2014r. o 23:28
Gdzie w Bolesławcu zrobię dziecku badanie słuchu i w jakiej cenie????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
27 maja 2014r. o 8:52
Laryngolog na ul. Piaskowej w Bolesławcu. Niestety nie znam ceny wizyty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama 5 latka niezalogowany
27 maja 2014r. o 9:53
Polecam dr Masłowskiego- ordynatora na oddziale laryngologii w Lubaniu,przyjmuje w poniedziałki w przychodni na ul.Staszica od 16h.Opłata 90zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama 5 latka niezalogowany
27 maja 2014r. o 9:54
Polecam dr Masłowskiego- ordynatora na oddziale laryngologii w Lubaniu,przyjmuje w poniedziałki w przychodni na ul.Staszica od 16h.Opłata 90zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2014r. o 12:16
~mama 5 latka napisał(a): Polecam dr Masłowskiego- ordynatora na oddziale laryngologii w Lubaniu,przyjmuje w poniedziałki w przychodni na ul.Staszica od 16h.Opłata 90zł.
Wydaje mi się,że nie ma na Staszica odpowiedniego sprzętu,żeby zbadać na miejscu,lepiej spytać ,może się mylę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ka niezalogowany
27 maja 2014r. o 14:54
w Legnicy na ul. Koskowickiej jest poradnia audiologiczna, ze skierowaniem oczywiście bezpłatnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3194
#Manka19 nieaktywny
27 maja 2014r. o 21:32
Legnica ... tam mają sprzęt do badania słuchu juz dla noworodków, więc nie warto płacić za wizytę prywatną, bo w tej cenie masz dojazd, bezpłatne badanie słuchu u dzieciaczka i np. dobry obiad :) I gwarancję żę badanie wykonano poprawnie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polecam dr Zatońskiego niezalogowany
27 maja 2014r. o 22:23
~ka napisał(a): w Legnicy na ul. Koskowickiej jest poradnia audiologiczna, ze skierowaniem oczywiście bezpłatnie


nie polecam, wielokrotnie byłam z dziećmi, pan niemiły, zero kontaktu z dzieckiem, nie otrzymałam ani razu wydruków z badań , wszystko zostawiają u siebie

badałam dzieci na dobrym sprzęcie komputerowym we Wrocławiu w Związku Głuchych u audiologa, a w zeszłym tygodniu skorzystałam z identycznego co we Wrocławiu badania u laryngologa-audiologa w Stomadencie

ku mojemu zaskoczeniu- super sprzęt, przemiły lekarz i brak kolejek, koszt wizyty 90 złotych
zatem bardzo polecam dr Zatońskiego w Stomadencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.