Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

stowarzyszenie dla dzieci z zespole, downa, autyzmem

5269
#marzenaa1989 nieaktywny
29 maja 2014r. o 12:20
witam czy ktos z dzieciem niepelnosprawnym nalezy do jakiegos stowarzyszenia w okolicy ? jak tak to do jakiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E niezalogowany
29 maja 2014r. o 12:37
Proszę zapytać w poradni psychologiczno - pedagogicznej w Bolesławcu czy mają wczesne wspieranie rozwoju u dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marzenaa1989 niezalogowany
29 maja 2014r. o 13:34
bardziej chodzi mi o stowarzyszenie - miejsce gdzie rodziny moga sie spotkac wymienic spostrzezeniami pomoc sobie nawzjajem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~E niezalogowany
29 maja 2014r. o 14:32
Sama mam podobny problem, móje dziecko zachorował całkiem nie dawno. Lekarze we Wrocławiu, kierują mnie właśnie na takie zajęcia bo są one z rodzicami, z opisu wynika że jest logopeda, zajecia plastyczne, wycieczki, dogoterapia, koniki, baseny i wiele innych ale to jest opis Wrocławia nie wiem jak jest w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 18:51
w Bolesławcu czegoś takiego nie ma ,żeby było jaśniej to tutaj nic nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5269
#marzenaa1989 nieaktywny
30 maja 2014r. o 8:19
czyli jnest tak jak myslalam. A moze ktos z rodzicow nalezy do innych stowarzyszen w okolicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2014r. o 10:05
W Legnicy jest stowarzyszenie Dar losy i w Zielonej Górze Dalej razem ,ale nie jesteśmy zapisani więc nie wiem jak to działa w praktyce ,ale słyszałam dobre opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
30 maja 2014r. o 11:38
Wiem, że tutaj istnieje stowarzyszenie lub coś podobnego opiekujące się dziećmi specjalnej troski, są tam też prawdopodobnie dzieci z zespołem downa, ale tego to już nie jestem taka pewna. Trzeba by chyba poszukać w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.