Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idziemy na wojnę z pryszczami! Nie chowaj się!
~miki niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 8:27
Dziekuję bardzo za odpowiedź. Mam nadzieję, że pomoże:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
1 czerwca 2014r. o 13:26
@miki,nadzieja Ci nie pomoże ani motywacja , najważniejsza jest deklaracja ;)

Pamiętaj też, że cokolwiek nakładasz na skórę , przenika do krwi .
Powodzenia :)

P.S. Zrób fotkę '' before '' :*

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 9:45
Dyskryminacja.. po 22gim roku życia też są kłopoty z pryszczami i tu jest gorszy problem niż u młodych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 19:01
Dokładnie. Czuję się wyalienowana! Mam 32 lata i od kilku tygodniu okropne problemy ze skórą twarzy i się nie łapię w ramy Nantes! Co za poniżenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nantes niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 16:14
Zapraszamy również osoby starsze niż 22 lata. Co ciekawe, na razie zgłosili się głównie młodzi mężczyźni : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 czerwca 2014r. o 21:09
GosiaG napisał(a): 1/3 selera,1/3 jabłek,1/3 marchewki ;)

Burak jak tylko chcesz , wygodniej zetrzeć bo łatwiej odmierzyć( aby był surowy)- dwie łyżki stołowe lub jedną soku .

Srebro może być koloidalne, lub jonizowane powinno być w aptekach , złoto nie wiem czy w aptece dostaniesz , na allegro jest na pewno bo siostra w PL kupowała za ok. 40 zł chyba za 100 ml , ale nie wiem na pewno.
Srebro jest tańsze i jako tonik się 'nada' :)

Dopisane 30.05.2014r. o godz. 20:24:Tu pierwsze z brzegu

http://allegro.pl/srebro-koloidalne-25-ppm-500ml-tradzik-grzybica-i4251191004.html


Piszesz, polecasz te srebro, a skoro przenika przez skórę, to już nanotechnologia, ja jestem przeciw nanotechnologii, skąd wiesz jak te nanocząsteczki zachowują się w organiźmie człowieka jeśli się zaczną odkładać, skupiać - po kilku latach.. (?!) Nie zachwalaj czegoś, co nie zawsze może być zdrowe.
Co do pierwszej Twojej rady - soków warzywnych - jestem jak najbardziej za :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 14:50
~ja napisał(a): - po kilku latach.. (?!)


Skoro ktoś przeczytał mojego posta , oznacza to że umie też przeczytać zalecenia dawkowania na specyfiku z apteki , który zamierza stosować ;)

Zresztą, ja pisałam o okresie 'leczenia' 20-25-cio dniowym .




Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nantes niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 16:16
Dziękujemy za kolejne zgłoszenia. Z chętnymi skontaktujemy się po 15 czerwca, kiedy minie czas zgłoszeń. Wciąż zapraszamy chętnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.