Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rwa kulszowa

~Kaśka niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 9:46
Witajcie, gdzie szukać pomocy ;( ból nie do zniesienia, tabletki, zastrzyki nie przynoszą ulgi. Macie jakieś doświadczenia z tą przypadłością ? Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 14:11
Neurolog Chmielewski, przyjmuje na Staszica. Mnie dość szybko postawił na nogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-=- niezalogowany
1 czerwca 2014r. o 15:37
Witam!Wiem coś na temat bólu,ale bardzo pomogła mi Pani Ola,gabinet prywatny Fizjonik - rejestracja telefoniczna nr tel.514 40 44 38 -fachowa obsługa,Pani Ola po kilku zabiegach postawi Cie na nogi,zna sie na rzeczy,istnieje możliwość umówienia wizyty domowej,zadzwon i przekonaj się!,polecam,gdyż już odżyłam od bólu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 14:27
mnie męczyła rwa kulszowa prawie rok i obeszło się bez operacji. Systematycznie co roku się przypomina i wówczas leki przeciwzapalne i bólowe i do łóżeczka na około 3/5 dni uspokoić ten nerw nie chodzić bo wówczas boli jeszcze bardziej. Jak dojdzie do operacji to tylko Nowa Sól ordynator neurochirurgi przyjmuje w Zgorzelcu dane na internecie.
Ale operacja nie do końca załatwia sprawę. Jak już raz zabolało to będzie się często przypominać.
Ja już 10 lat z tym żyję i w ten sposób walczę z tym silnym bólem.
Co do lekarzy znam ich wszystkich i znam ich cenniki, a to najważniejsze żaden mi nie pomógł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 14:53
nie daj sie namówić na blokadę. Pierw dobry neurolog musi zobaczyć wyniki rezonansu magnetycznego. Dopiero się dowiesz czy operacyjna jesteś, czy wystarczy farmakologicznie i rehabilitacją się leczyć. Ja polecam albo Szpital w Nowej Soli albo Wrocław. Polecam również instytut mckenziego w Poznaniu przy nieoperacyjnym leczeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ddw niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 14:57
Leżeć na twardym, podłoga i wygrzewać termoforem. Jak minie - wzmacniać dolne partie mięśni pleców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 15:59
~ napisał(a): nie daj sie namówić na blokadę. Pierw dobry neurolog musi zobaczyć wyniki rezonansu magnetycznego. Dopiero się dowiesz czy operacyjna jesteś, czy wystarczy farmakologicznie i rehabilitacją się leczyć. Ja polecam albo Szpital w Nowej Soli albo Wrocław. Polecam również instytut mckenziego w Poznaniu przy nieoperacyjnym leczeniu.
Zanim zobaczy wyniki, minie prawie rok, bo tyle się czeka na badanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JoJo niezalogowany
2 czerwca 2014r. o 16:15
Witam;) przez pol roku zmagalam sie z tym bolem..majac dwoje dzieci..nie moglam nawet pomyslec o polozeniu sie..przyzwyczailam sie do tego uczucia w koncu. Mialam tez kilka kilo za duzo...postanowilam sie pozbyc tego..skutecznie a co najlepsze zapomnialam co to jest rwa kulszowa;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza