Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nocna zmiana, czyli Panie Waldku Pan się nie boi…
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 8:04
~kajtek napisał(a): ...
ujemny przyrost naturalny jest oznaką dobrobytu.


Hegemonie , wiesz , że Cię lubię , ale przestań mi z takimi pier.do.letami. Dobrobyt to jest wtedy, gdy natura idzie w ilość i w jakość. Nie wtedy ,kiedy jest ograniczana systemowo przez Mędrców Syjonu. Już kiedyś mówiliśmy na ten temat ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 8:20
Ciekawe, jak Twoje pier.do.lety poradzą sobie z naturalną ilością bez jakości ? ;)

PS.
Nie rób tego więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdegustowany niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 8:25
Niebywałe... Schizofrenik paranoidalny Antoś wypada na mównicę, sypie nazwiskami z rękawa, pokazuje przedsmak późniejszej likwidacji WSI, za którą to(a zwłaszcza za pomówienia stwierdzone sądownie) będziemy jeszcze długo płacić z naszych pieniędzy... na ja też bym się w...wił i taki rząd up..lił. Rządzenie nie polega na pozostawieniu po sobie zgliszczy... no ale są tacy, którzy lubią "jak świat płonie". Oczywiście komunizm a właściwie socjalizm u nas był tak straszny, że pierwszy sekretarz PZPR wyjadał każdemu z gara a naród przez 45 lat pod lufami kałachów żył w zastraszeniu, akceptowanym przez cały cywilizowany pojałtański świat łącznie z ONZ. Zaraz pewnie się dowiem, że jestem komuchem, chociaż z racji wieku i w owym czasie nieletności nie miałbym szans się tam zapisać:D
I nagle wpada na scenę Jaro wyzwoliciel... cierpiący w zaciszu domu w latach 80-tych katusze z powodu więzienia aktywnie działającego brata Leszka (wielki szacunek dla tego Pana i jego działalności - bez krzty ironii, RIP). Jarek, który był tak ważną personą opozycji, że nawet MO bało się go zatrzymać, a komusze państwo sfinansowało jego edukację na państwowej socjalistycznej uczelni (co oczywiście przerwało jego dobrze rokującą karierę w kinematografii, zapewne z castingu nie z koneksji). Na fali przemian zaginęła nawet jego wdzięczna praca magisterska i doktorska, ponoć zawzięcie krytykujące miniony słusznie ustrój. Piszcze dalej historię w obawie, by nie pisano jej za was... Hipokryzja do potęgi panowie i panie/panny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
4 czerwca 2014r. o 8:31
Zgadzam się z Kajtkiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 8:52
Pannazdzieckiem napisał(a): Naród umiera. Jest nas co raz mniej . Jakich dowodów jeszcze potrzebujecie , jeśli cyfry Wam nie wystarczają ?

panienko gdybys s(...)byla bys pannazdziecmi i narod by nie wymieral.
a z drugiej strony nie tylko alter zapomina slow madrych petow bo z tego co widze ty rowniez, a szkoda, bo ta z tym kaskiem z napisem zomo na pogrzebie wojtka wyglada mi na tirowke z trasy opole-piskowice, czesto jezdze tirem ta trasa i podobna krzykaczka powiedziala mi, ze nie wielkosc sie liczy.
"Każda niech Polska będzie wielka:
Synom jej ducha czy jej ciała
Daj wielkość serc, gdy będzie wielka,
I wielkość serc, gdy będzie małą. "

Zmoderowano 04.06.2014 godz.10:13 - powód: chamstwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 8:58
A czyż ja Wam nie mówię od kilku lat , że cały ten ścierwomedialny cyrk polityczny, to odwrócenie uwagi , od rzeczy istotnych ?
Ładny elaborat Zdegustowany Kolego :)

A czego mam nie robić Heguś ?

Na mnie czas , czółko :)


Dopisane 04.06.2014r. o godz. 08:58:

Kosmiczny Kolego Komunisto, jestem facetem , jeśli jeszcze nie zdążyłeś zauważyć. Więc przestań (...) Nara :)

Zmoderowano 04.06.2014 godz.10:14 - powód: konsekwencja moderacji wcześniejszego posta (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 9:32
(...)

Zmoderowano 04.06.2014 godz.10:15 - powód: chamstwo i offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 czerwca 2014r. o 10:54
O! Techniczny się obudził :D
No to macie tutaj jeszcze głos na puszczy :



Widzisz Kosmiczny Kolego, interesuje mnie los Narodu , pomimo tego, że Naród się mną nie interesuje. Tak trzymać Szymek, czekamy na następny felieton. Liczę , że napiszesz coś o chemitralach , albo fiducjarnym pieniądzu :D Są jeszcze na sali chętni do głosowania na POPIS ? :D Kurcze , jak ja kocham życie :D



Dopisane 04.06.2014r. o godz. 10:54:

Tak lepiej wygląda :



O co tutaj chodzi z tą Konstytucją ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.