Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

zaginął kot

11564
#wilczek nieaktywny
9 czerwca 2014r. o 15:33
Wczoraj na ulicy Jana Pawła II zaginął nam kot. Kotek nie wychodził z domu, bał się lecz lubił przesiadywać na balkonie. Wczoraj zniknął

jeżeli ktoś go widział lub znalazł i przygarnął proszę o kontakt na nr 731806708[img=1402320812_5khpei7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2014r. o 23:41
Poszedł na kotki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
10 czerwca 2014r. o 12:48
Będę się rozglądać, daleko nie mam, chociaż podejrzewam, że mógł już kawałek odejść. Swoją drogą przypomina mi mojego kota, którego miałam przez kilkanaście lat. Uwielbiam rude koty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimka niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 13:20
Koty, które nie wychodzą z domu, raczej nie odchodzą daleko. Proszę szukać pod balkonami, w krzakach w dość bliskiej odległości domu. Mógł się schować. A, i radzę poszukiwania w zwykłych porach aktywności kota (wieczór, wczesne rano).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
10 czerwca 2014r. o 16:06
Proszę szukać po piwnicach.Mój kotek,także niewychodzący z domu, i także na Jana Pawła II, został właśnie odnaleziony w piwnicy,klatkę obok, po 5 dniach :) Wszedł tam przez małe okienko . Życzę równie szczęsliwego zakończenia i sprawdzę w swojej piwnicy :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
11 czerwca 2014r. o 12:53
Anonim taka mała rada. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia lepiej nie mów nic. A moderatora prosze o skasowanie postów nie związanych z tematem. Dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 14:43
~anonim 2 napisał(a): może go lisy zjadły.. też cos musza jeść..
Wilczek jak sie ci nie podoba co pisze to wlasnie moze twoje dzieci zjadly twojego kota i masz na temat .aA admina prosze o skasowanie tej wypowiedzi Wilczka.Dziekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10556
#loco nieaktywny
11 czerwca 2014r. o 15:36
pewnie zjadł go lis :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza