Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Fotopułapka" złapie tych co podrzucają śmieci
~jax01 niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 21:11
Takie kamerki powinny rejestrować, jak często zapelnia się dany ludmer.Z moich obserwacji na osiedlu Staszica w B-cu, ludmery na plasik-metal sa stanowczo za rzadko wyprozniane i często widac reklamówki obok i walające się PET-y.Tak działo się już, jak taki ludmer był tylko na plastik(bez metalu).
Płacimy, a dla oczu i tak jest syf.Służby wywożące powinny pojawiać się częsciej po plastik chociażby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2014r. o 21:46
Czy strażnicy zamontowali juz kamerki wokół domów gdzie mimo objęcia systemem nikt nie odebrał odpadów a może emeryci są za slabi aby narobić szumu bo wladza jak widac zauważyła że coś tu nie gra a wkólko powtarza że to sprwdzony system.... chore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 8:52
czuczu666 napisał(a): Śmieci z czarnych pojemników (na odpady komunalne) nie są wcale segregowane. Jadą na wysypisko a tam są wysypywane na hałdę ze śmieciami. Tylko ze śmietników typu plastik i papier są segregowane ( np. plastik kolorowy i bezbarwny). :>

mylisz sie sa segregoane wszystkie bo pracuja na dwie zmiany na pierwszej komunalka itd wiec nie wiesz to nie gadac takich glupot

Zmoderowano 12.06.2014 godz.9:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 8:57
Kupili jedną kamerkę a próbują zastraszyć całą gminę ,zawsze uważałam że Relich to zły człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 9:52
System z tymi odpadami to porażka ! Opłaty są bardzo wysokie a tutaj dodatkowo się straszy. Może należałoby częściej opróżniać ? To ja płacąc za wywóz odpadów za 4 osoby mam być ukarany za to, że wychodząc do swojego miejsca nie mogę ich wyrzucić bo są pełne na maksa ? To może tak sprawdzić właścicieli domków przy których nie widać pojemników ? Co oni robią z odpadami ? Nie zauważyłem aby na nowym osiedlu domków, które dopiero powstaje były pojemniki na odpady ! Ale przy ludmerach, za które płacą mieszkańcy stojących obok bloków wiecznie pełno śmieci stoi !
To co ja, wychodząc z bloku mam zrobić z odpadami ? Zabrać ponownie do domu ? To chyba żarty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 10:58
Ta gmina mentalnie tkwi w komunie, tak masz szukac pojemnika aby przy nim przerzucać odpady. Ale kto sie odważy coś powiedzieć to jest pieniaczem.

Pamietac przy zbliżających sie wyborach jedyna kara dla rządzących sami nie odejda i za nic nie odpowiadają

Zmoderowano 12.06.2014 godz.11:14 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 13:25
~ napisał(a): System z tymi odpadami to porażka ! Opłaty są bardzo wysokie a tutaj dodatkowo się straszy. Może należałoby częściej opróżniać ? To ja płacąc za wywóz odpadów za 4 osoby mam być ukarany za to, że wychodząc do swojego miejsca nie mogę ich wyrzucić bo są pełne na maksa ? To może tak sprawdzić właścicieli domków przy których nie widać pojemników ? Co oni robią z odpadami ? Nie zauważyłem aby na nowym osiedlu domków, które dopiero powstaje były pojemniki na odpady ! Ale przy ludmerach, za które płacą mieszkańcy stojących obok bloków wiecznie pełno śmieci stoi !
To co ja, wychodząc z bloku mam zrobić z odpadami ? Zabrać ponownie do domu ? To chyba żarty !


Ta gmina mentalnie tkwi w komunie, tak masz szukac pojemnika aby przy nim przerzucać odpady. Ale kto sie odważy coś powiedzieć to jest pieniaczem.

Pamietac przy zbliżających sie wyborach jedyna kara dla rządzących sami nie odejda i za nic nie odpowiadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~superaśnie niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 18:50
Dokonania burmistrza są rewelacyjne przecież 12 milionów trzeba spłacić wraz z odsetkami dla BDN no i burmistrz zamiast radaru zakupił fotopułapkę , będzie wyłapywał ludzi którzy nie mając gdzie włożyć śmieci będą kładli obok pojemników .Będą fotografowani a następnie karani mandatami i jakoś dług się spłaci :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza