Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Zero zaintresowana

~Własna osoba niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 13:49
Nie wiem w czym problem że sobie auto w krzakach leży, skoro nie utrudnia ruchu ani nie koliduje z niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 13:52
A gdzie są "złomiarze"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 14:03
~Własna osoba napisał(a): Nie wiem w czym problem że sobie auto w krzakach leży, skoro nie utrudnia ruchu ani nie koliduje z niczym.
jak nie wiesz w czzym problem? takimi rzeczami zajmuja sie odpowiednie sluzby ktore policja powiadomic. Ale njlepiej to udawac ze sie tego nie widzi wtedy problem z glowy.
Takie rzeczy powinny byc usuwane moga tam pojsc jakies dzieci i niedaj boze jeszcze ktores przygniecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 czerwca 2014r. o 14:11
Z tego, co wiem, to do tego auta przyjeżdżała straż pożarna powiadomiona o wypadku i pożarze auta. Jednak pożar został zaprószony, gdy samochód już kilka dni leżał w rowie. Mobilizacja służb kosztuje. Ciekawe, kto poniesie koszty?
Może na właścicielu ciąży obowiązek posprzątania złomu, dlatego nikt inny się do tego nie rwie? Ale moim zdaniem, priorytetem powinno być usunięcie wraku przez odpowiednie służby (tylko nie wiem, czy takowe istnieją), a następnie dochodzenie kosztów od osoby odpowiedzialnej za porzucenie auta. W końcu sam tam nie przyjechał, ktoś musiał go tam pozostawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Własna osoba niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 20:05
E tam spokojnie ludzie. To trzeba czasu, trochę czasu i sam ulegnie degradacji ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
14 czerwca 2014r. o 20:23
Zero zainteresowania? Bo passat leży w rowie?
Zero zainteresowania Polaków to jest, że dzisiaj przypada dzień wolności podatkowej. Czyli od dzisiaj pracujemy na siebie a nie na rudego i piłkarzy jego. Czuję się rozgoryczony, że Polacy się nie interesują ile i za co płacą. Jesteśmy niewolnikami bo chłopi pańszczyźniani płacili mniej podatków niż my. Nawet ciężko to nazwać niewolnictwem bo niewolnicy w Egipcie otrzymywali większe wynagrodzenia za swoją pracę niż my. (...)[img=1402770218_w6xo5jm.jpg]


Zmoderowano 14.06.2014 godz.20:35 - powód: wulgarne słownictwo (moderator)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 20:47
Taki dzień to by mnie interesował, jakbym od jutra do końca roku nie płaciła podatku. A tak ?? ?? Nie wiem czym się podniecać :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magik97 niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 21:03
Tak gwoli ścisłości to ford mondeo. Wiem bo byłem patrzec czy nie ma poszkodowanych bo wyglądało jakby to było przed chwilą a było już dzień po wypadku. Miał rejstracje dsw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.