Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stylistka w Bolesławiec City Center
~majętny Stef niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 15:58
Opowiem wam swoją historię.
Byłem ostatnio ze swoją w Pasażu Grunwaldzkim i chodziliśmy ,oglądaliśmy ciuchy i różne takie takie.
Ale to wszystko było jakieś takie..., no i mówię na głos "w Bolesławcu to jest galeria!! a nie jakieś!!".
No i powiedziałem im od serca jak powinna wyglądać galeria, i zaprosiłem na zakupy i peczenicę.
Niech się chamy uczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mulstar niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 16:47
Żeby jeszcze w tej galerii dali pracownikom zarobić a nie na umowach śmieciowych albo pół etatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 18:10
Nie wiem kto w ogóle wpadł na nazwanie tego budynku galerią. Nie wiem również kto wpadł na pomysł nazwy "Bolesławiec City Center"...ale wiem, że brzmi to żenująco. To co mamy
w Bolesławcu jest niewiele większe od starego, nieistniejącego już domu handlowego Mieszko. A "City Center" nie ma prawa bytu, bo Bolesławiec jest co najwyżej "town". Do miana "city" brakuje mu co najmniej 250-300tys. mieszkańców.

Eh, ta bolesławiecka megalomania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
18 czerwca 2014r. o 18:40
Byłem w poniedziałek w galeri CUPRUM ARENA w Lubiniu nawet niema porównania trzeba samemu zobaczyć wspaniała architektura.Ta w B-cu wygląda jak 2 hole i jedno WC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie maruda niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 19:34
~ napisał(a): Nie wiem kto w ogóle wpadł na nazwanie tego budynku galerią. Nie wiem również kto wpadł na pomysł nazwy "Bolesławiec City Center"...ale wiem, że brzmi to żenująco. To co mamy
w Bolesławcu jest niewiele większe od starego, nieistniejącego już domu handlowego Mieszko. A "City Center" nie ma prawa bytu, bo Bolesławiec jest co najwyżej "town". Do miana "city" brakuje mu co najmniej 250-300tys. mieszkańców.

Eh, ta bolesławiecka megalomania...


A co Ty tak marudzisz??? Jak Ci się City Bolesławiec nie podoba i Galeria też nie, to się wyprowadź:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2014r. o 19:51
poldek napisał(a): Byłem w poniedziałek w galeri CUPRUM ARENA w Lubiniu nawet niema porównania trzeba samemu zobaczyć wspaniała architektura.Ta w B-cu wygląda jak 2 hole i jedno WC.

nie w Lubiniu tylko w Lubinie :p :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lala niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 0:08
~ napisał(a): Nie wiem kto w ogóle wpadł na nazwanie tego budynku galerią. Nie wiem również kto wpadł na pomysł nazwy "Bolesławiec City Center"...ale wiem, że brzmi to żenująco. To co mamy
w Bolesławcu jest niewiele większe od starego, nieistniejącego już domu handlowego Mieszko. A "City Center" nie ma prawa bytu, bo Bolesławiec jest co najwyżej "town". Do miana "city" brakuje mu co najmniej 250-300tys. mieszkańców.

Eh, ta bolesławiecka megalomania...


Popieram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 7:39
To tylko nowy dom handlowy. Do tej pory nie mogą wydzierżawic wszystkich lokali handlowych. Kilka sklepów i juz się wszyscy podniecają jakby było czym. Galeria.... To nawet od środka nie przypomina galerii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza