Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławieckie Dni Nudy?
5134
#TOjsienka nieaktywny
19 czerwca 2014r. o 17:15
Ja tam nie mogę doczekać sie tylko Dżemu na agatowym a piwka napić sie mogę i przy bałkańskiej nucie.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bregović niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 22:56
Fszystko zależy od ilości spożytej Ŕakiji
im więcej tym lepiej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 11:45
Niestety nic ciekawego w Bolesławcu nie ma. Widziałam plakat i to w jaki sposób zorganizowano Dni Zgorzelca i Dni Bogatyni to szczęka opada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 12:04
mamy tyle fajnych bolesławieckich i okolicznych zespołów ..ale nieeee....ale po co....to nie dni miasta tylko dni Jugosłowian i emerytów!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 13:14
~anka napisał(a): mamy tyle fajnych bolesławieckich i okolicznych zespołów ..ale nieeee....ale po co....to nie dni miasta tylko dni Jugosłowian i emerytów!!!!
Przyda ci się wszystko ,ty tez będziesz kiedyś emerytka.Baw się i swietuj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~baq niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 20:58
Typowo polityczna zagrywka.. Zrobili "dni seniora" aby później mieli glosy na wyborach... A gdzie jakas impreza dla mlodych ? Tylko później widać "zaproszenia" do boleslawca w gazetach typu Newsweek bo mlodzi stad uciekają.. Bo sie nic nie dzieje! Dlaczego nie zrobia nic Np. W amfiteatrze na rajskiej jeśli nie chcą oglądać nas mlodych "bandziorów i zbirów" bo za takich ogol mlodych jest uważany.. Niech ktoś w końcu pomyśli o mlodych ! Zrobić dzien młodzieży przy takim świecie i niech będzie cos dla hiphopowcow popowcow metali itd.. Moze w końcu cos konkretnego zamiast wywalać kase na swieto nudy zróbcie huczna impreze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 21:31
Wkrótce pozostałe niedobitki zaśpiewają rzewnie na nutę -A w Bolesławcu nie ma już nikogo ;( Pozostaną tylko chodniki z kostką brukową, i opustoszałe kamieniczki z ławeczkami wokół. Kto wówczas będzie kontynuował "bałkańską tradycję"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m` niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 1:34
Jeżeli chodzi o imprezy w naszym mieście to z roku na rok jest coraz gorzej, a tegoroczne dni Bolesławca to szkoda gadać.Trzeba się wybrać do Zgorzelca lub Bogatyni gdzie szykują się fajne imprezy. tylko Bolesławiec nie potrafi, bo po co :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.