Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Seniorzy przeszli ulicami Bolesławca
~ niezalogowany
20 czerwca 2014r. o 23:26
~Majbiu napisał(a): Jak to widze to mam ochote schowac babci dowod przed nastepnymi wyborami


Myślisz o babci z czerwonym balonikiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 6:37
Zdemotywowany napisał(a):
skorn napisał(a): Mam nadzieję, że obyło się bez rozrób. Z pobudzonymi emerytami nie ma żartów.

Z emerytami jest podobnie jak czarnoskórymi.
Emeryci uważają, że wszystko im się należy przez wzgląd na wiek, a czarnoskórzy przez wzgląd na kolor skóry.

Z emerytami jest tak, że jak coś dla nich zorganizujesz to potrafią to docenić, przyjdą i będą się dobrze bawić. Z młodymi to już różnie bywa, najczęściej robią wielką łachę że gdziekolwiek ruszą dupsko sprzed komputera. Tak prawda. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbigniew niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 13:07
Jak tak popatruję na te fotki to nasuwa mi się taka myśl : ktoś szykuje sobie święto na przyszłość aby nie zniknąć w niebycie. :javascript:emoticon(':D')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 13:26
~ napisał(a):
Z emerytami jest tak, że jak coś dla nich zorganizujesz to potrafią to docenić, przyjdą i będą się dobrze bawić. Z młodymi to już różnie bywa, najczęściej robią wielką łachę że gdziekolwiek ruszą dupsko sprzed komputera. Tak prawda. :|


Dokładnie, ludzie, którzy już wiele przeżyli i znają życie z praktyki, a nie teorii, potrafią je docenić. Jakoś nie marudzą, nie narzekają i potrafią się cieszyć tym co jest. Nie stawiają wygórowanych wymagań, którym nie sposób sprostać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 20:37
~Zbigniew napisał(a): Jak tak popatruję na te fotki to nasuwa mi się taka myśl : ktoś szykuje sobie święto na przyszłość aby nie zniknąć w niebycie. :javascript:emoticon(':D')


To swieto wymysliła i ciezko pracowała nad przygotowaniem pracująca społecznie Rada Seniorow co podkreslał Prezydent.
Tez tam byłem i zawsze bedę bo to nie kosztuje a jestesmy razem.
Dodam ze to nie emeryci stoją w kolejkach po zapomogi tylko młode nieroby ktore uwazają ze wszystko im sie nalezy.
Nie zdołujecie nas .Pozdrawiam SENIOROW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 20:48
~kaj napisał(a):
Nie zdołujecie nas .Pozdrawiam SENIOROW

Seniorze , nikt nie ma takiej siły poprzez głupie pisanie .
Macie w sobie to czego brakuje młodym, macie radość życia i chęci.
Podziwiam , zazdroszczę i dziękuję :)
Mam nadzieję , że kiedyś , jeśli będzie mi dane jeszcze trochę pożyć , też będę radosną , starszą panią :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 22:40
~kaj napisał(a):
Dodam ze to nie emeryci stoją w kolejkach po zapomogi tylko młode nieroby ktore uwazają ze wszystko im sie nalezy.


To właśnie ci emeryci zgotowali młodym Polakom ten los.
To właśnie te nieroby wypracowuja ich emerytury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2014r. o 22:45
Starsi hulają , młodzi na chleb nie mają ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.