Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biznes Forum- optymalizacja kosztów

~BF niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 5:36
Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m@łpa niezalogowany
1 lipca 2014r. o 8:04
Rozpoczynając swoją działalność gospodarczą dwa lata temu ponosiłem ok 30% kosztów, które teraz mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m@łpa niezalogowany
1 lipca 2014r. o 8:46
Rozpoczynając swoją działalność gospodarczą dwa lata temu ponosiłem ok 30% kosztów, które teraz mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
1 lipca 2014r. o 10:36
~BF napisał(a): Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Pomysł na biznes ?? tak mogę ci sprzedać za 20 000pln.za darmo ?? nie ośmieszaj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m@łpa niezalogowany
1 lipca 2014r. o 11:29
~ANONIMOWY napisał(a):
~BF napisał(a): Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Pomysł na biznes ?? tak mogę ci sprzedać za 20 000pln.za darmo ?? nie ośmieszaj się.

#ANONIMOWY
NIE RÓB Z SIEBIE IDIOTY- po wakacjach wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem.



















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m@łpa niezalogowany
1 lipca 2014r. o 11:36
~ANONIMOWY napisał(a):
~BF napisał(a): Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Pomysł na biznes ?? tak mogę ci sprzedać za 20 000pln.za darmo ?? nie ośmieszaj się.

#ANONIMOWY
NIE RÓB Z SIEBIE IDIOTY- po wakacjach wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem.



















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 11:42
~m@łpa napisał(a):
~ANONIMOWY napisał(a):
~BF napisał(a): Pomysł na biznes ?? Wasze doświadczenia, sugestie, porady...
Zapraszam do dyskusji.
Pomysł na biznes ?? tak mogę ci sprzedać za 20 000pln.za darmo ?? nie ośmieszaj się.

#ANONIMOWY
NIE RÓB Z SIEBIE IDIOTY- po wakacjach wróć do gimnazjum i naucz się czytać ze zrozumieniem.
Nie mogę wrócić do gimnazjum studia zarządzanie+menadzer ukończyłem w 1994r,i do dziś prowadzę własną działalność i przeczytałem ze zrozumieniem że ktoś chce pomysł na byznes za frajer.idiotą nie głąbem jesteś ty.każdy kto nie ma argumentów do rozmowy obraża innych tak jak to robisz ty monkej.



















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BF niezalogowany
1 lipca 2014r. o 15:43
Zakładałem temat- nie w poszukiwaniach nowych pomysłów, gdyż mam ich całe mnóstwo, które realizuje.
Liczyłem na dyskusję, w której można by wymienić się doświadczeniami z innymi bolesławianami, ale nie ten portal i nie Ci partnerzy do rozmów- z tego co widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.