Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaczny spadek stopy bezrobocia
~joe niezalogowany
2 lipca 2014r. o 12:44
~tom tom napisał(a): Jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku. Kiedy pojawiam sie wezwany do UP Pani proponuje mi pracę za 1400 - 1700 zł. Wtedy mówie ze płacę alimenty w wysokości 1 800 zł i pani nie wie co ma ze mna począć... :) Pensja 1700 zł, która uważana jest za niezłą w tym porąbanym kraju nie wystarcza na utrzymanie rodziny, kupienie domu, nowego samochodu... 70% polaków wydaje więcej niz zarabia oficjalnie. To jest paranoja :)


To trzeba było zainwestować w kondony to teraz nie byłoby alimentów a jak ktoś sie nie umie bawić interesem to teraz płać nawet 3tys :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2014r. o 14:10
~tom tom napisał(a): Jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku. Kiedy pojawiam sie wezwany do UP Pani proponuje mi pracę za 1400 - 1700 zł. Wtedy mówie ze płacę alimenty w wysokości 1 800 zł i pani nie wie co ma ze mna począć... :) Pensja 1700 zł, która uważana jest za niezłą w tym porąbanym kraju nie wystarcza na utrzymanie rodziny, kupienie domu, nowego samochodu... 70% polaków wydaje więcej niz zarabia oficjalnie. To jest paranoja :)
Akurat proponują pracę za 1.700, najwyżej wskażą pracodawcę, który poszukiwał pracowników. Zazwyczaj nieaktualne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lipca 2014r. o 14:56
~Bolecnauta napisał(a): To są fakty, czy komu to się podoba czy też nie. Mam pytanie, gdzie są ludzie do pracy, szukam fachowców. Pokażcie ich gdzie są w PUP ich nie ma na zgłoszeniach do pracy i bezrobotnymi nie są.

Zdarza się teraz, że pracodawcy szukają pracowników, ale na terenie naszego powiatu ich niestety nie ma.


No gościu, to gdzie ta twoja oferta? Pieprzyć po próżnicy to każdy potrafi. Jak rozumiem należysz do tych "niewypłacalnych wyzyskiwaczy"? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byla niezalogowany
2 lipca 2014r. o 17:26
Bezrobocie spadlo dzieki pracom sezonowych od wrzesnia znowu wzrośnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2014r. o 10:08
popieram. niech we wrzesniu przelicza stope bezrobocia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 lipca 2014r. o 17:46
hehehe...kiedy na ''zachodzie'' skończy się sezon na szparagi ,truskawki i staną budowy PUB zamknie ''twarz'' i poczeka do następnego maja... :D

jak ten idiotyczny urząd jeszcze trwa, za cholerę nie wiem... :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PUPA niezalogowany
3 lipca 2014r. o 17:58
Relikt komuszy .Drogo i byle jak.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 lipca 2014r. o 22:40
Jako że to urząd podległy staroście, to pan Kazimierz musiał odtrąbić "sukces". Prawdziwie opiniotwórcze media.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.