Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja najskuteczniejsza
~Anonim niezalogowany
5 lipca 2014r. o 20:27
ciekawe z której drużyny Panowie takich brzydkich wyrazów używali, że się niosło po dużej części osiedla, ale to nie pierwszy raz grający tam dorośli używają takich niecenzuralnych zwrotów, chyba nie zdając sobie sprawy z tego jak to się niesie... a prawie wszyscy mieszkańcy pobliskich bloków w taką pogodę mają otwarte okna i balkony i chcąc nie chcąc muszą tego słuchać... :( (nie wspomnę o dzieciach w pobliżu orlika) :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
5 lipca 2014r. o 22:00
Niestety nie byłem na tym turnieju ale może mi ktoś powiedzieć czy była tam serwowana kiełbasa wyborcza ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2014r. o 22:05
~Bolesławianin napisał(a): Niestety nie byłem na tym turnieju ale może mi ktoś powiedzieć czy była tam serwowana kiełbasa wyborcza ??


Piwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z balkonu niezalogowany
5 lipca 2014r. o 22:07
Puchy nie to co turniej o puchar Prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajko niezalogowany
6 lipca 2014r. o 9:51
lol koles prowadzacy to jakas pomyłka. Co drugie zdanie sie mylił......wiecej prosze go nie zapraszac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
6 lipca 2014r. o 10:57
Marcin,
zapewne znowu spamuję :), ale piątego lipca roku 2014 NIE MÓGŁ odbyć się SIÓDMY MTPNoPSB DARIUSZA KWAŚNIEWSKIEGO ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kampania samouwielbienia niezalogowany
6 lipca 2014r. o 11:53
Kampania trwa.
Pan Darek tu, Pan Darek tam , dał to , wręczył tamto , pogratulował ,uczestniczył , zagrał , zorganizował , wybudował załatwił , otwarł , jednym słowem miodzio.
Cała platforma też tak daje do pieca .A gawiedź się cieszy .

A pracę to Pan Darek ma dla ludzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 lipca 2014r. o 15:24
Kampanię urzędowi bezwstydnie robi bolec.info. Gdyby nie info ze starostwa i innych instytucji podległych powiatowi (polica, pup) nie mieliby o czym pisać. I tak się ten lokalno-medialny "obiektywizm" jakoś kręci.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.