Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Natan - syn Państwa Dominik. Data ur.: 22.06.2014r., waga: 3300g, wzrost: 54cm (zdjęcie nr 19634)

~iwona niezalogowany
6 lipca 2014r. o 11:11
śliuczny ``blondynek``zdróweczka Szkrabku:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
6 lipca 2014r. o 11:35
słodziak :) gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2014r. o 17:05
dzięki za dobre słowo!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2014r. o 11:36
nie ma sprawy, możesz na to zawsze liczyć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 9:00
ja bym tak nawet psa nie nazwał ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 22:12
~ napisał(a): ja bym tak nawet psa nie nazwał ...


Mój pies jest sprawniejszy umysłowo od Ciebie! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 22:30
~ napisał(a): ja bym tak nawet psa nie nazwał ...



Imię jak imię ,każde może dobrze się "nosić" i nigdy się nie zedrze,co się komu podoba ,ogólnie to lepiej tak niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 20:37
~ napisał(a): Imię jak imię ,każde może dobrze się "nosić" i nigdy się nie zedrze,co się komu podoba ,ogólnie to lepiej tak niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.

Jonatan brzydko, ale Natan ładnie. Henryka można nazwać w skrócie i też będzie ładnie.
Chłopczyk ładny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza