Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lato Agatowe tuż, tuż...
5183
magnum44
6 lipca 2014r. o 15:25
"osada Walończyków (chata walońska, wyrobisko agatowe, pokazy cięcia i szlifowania agatów, obrzędy walońskie)"

Polecam, u Walończyków jest super!
Byłam wiele razy i chętnie jeszcze wrócę.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2014r. o 15:34
iga1 napisał(a): jak dla mnie tylko dżem... :) ;) :D

Dla mnie marmolada ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
6 lipca 2014r. o 17:10
wiecie czy na agatowym będzie można gdzieś zobaczyć mecz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
6 lipca 2014r. o 18:06
~tomasz napisał(a): wiecie czy na agatowym będzie można gdzieś zobaczyć mecz?
mój chłopak o to samo pytał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
6 lipca 2014r. o 19:39
skorn napisał(a): Warto zobaczyc Dżem, choćby dla samego Ryśka....


to nie zapomnij zrobić planszy i wziąć talerzyka.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
7 lipca 2014r. o 9:51
Dżem, słaby? na pewno o tym Dżemie mówimy? Przecież to jest nasza historia. Może nie calkiem tak wyidealizowana, ale jest i trzeba ją szanować. Poza tym skoro nie Dżem i Pani Grzeszczak to nie wiem.. może kogoś z Diso Polo byś chciał co? Albo totalne pizdupałki które nie grają tylko lecą z playbacku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rafi to pastuszek móch niezalogowany
7 lipca 2014r. o 12:27
rafi napisał(a):
~anonimowy napisał(a): co rok jeżdzę i upijam się do nieprzytomności.
Temu Panu już dziękujemy ;) Dopisane 06.07.2014r. o godz. 12:00:Jakieś Video i Dzem oraz Grzeszczak słabe zespoły zapraszają zespoły co były w okolicach bez sensu


tak samo wole te nasze stare kokoty i bałkańskie "hity" dla starych ramoli ! :D niech zyje roman i jego budzet !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
11 lipca 2014r. o 15:57
No to Lwówek pije przez trzy dni, a na kolejne 362 zgaszą światło i nie dzieje się nicccc;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza