Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy umywają ręce
~Robbey niezalogowany
8 lipca 2014r. o 18:26
No pewnie, że można. Skrzyknąć się z sąsiadami, wejść na posesję, właścicielom dać w mordę i w czynie społecznym posprzątać. Może nie skończymy w sądzie, za napaść na cudze mienie. Przepisy polskie są jakie są, i nic na to nie poradzimy. Mandaty nic nie dadzą. A po ubiegłorocznej zmianie ustawy o utrzymaniu porządku, Gmina niestety ma bardziej związane ręce. jednym słowem - kamieni kupa !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2014r. o 19:34
~Bolesławianka napisał(a): Moi Drodzy ! po co śmiecić gdziekolwiek , skoro jeśli jesteś mieszkańcem Bolesławca , za darmo można wywozić zbędne rzeczy do MPGK , przy ul. Staszica.Czy to tak trudno?


trudno, bardzo trudno, jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur , najpierw się dowiedz , a potem coś pisz , bo większych bzdur nie słyszczałem !! ogarnij się kobieto za darmo to nawet w mordę ciężko dostać !! koło mojego domu niedawno ,ktoś sobie wysypał śmieci szyby , gruz , i różne worki ze śmieciami różnego rodzaju , sam musiałem to cały dzień usuwać , pożyczyć przyczepkę , pojechałem do mzgk żeby to im oddać, i co skasowali mnie 150 zł !!! za czyjeś kór...a śmieci !!! sam portier w mzgk radził , żebym lepiej to do jakiś śmietników pod blokami wywalił !!! Paranoja , więć nie pisz bzdur kobieto !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
8 lipca 2014r. o 22:58
No nie wiem, jak ja wywalałem 3 przyczepki śmieci, typu stare łożko, komody, pościel, itd. to nic nie zawołali w MZGK, chyba dałes się naciągnąć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
9 lipca 2014r. o 19:16
Jak ktoś obcy może wejść na prywatną posesje,to może też pospszątać te śmieci i po sprawie .Każdy umywa ręce aby jak najdalej od siebie a właściciel dalej za piwko czy nalewkę lub mamrota będzie przyjmował śmieci czy gruz po remontach domowych od ludzi :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.