Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komin za 300 000zł
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lipca 2014r. o 6:47
Nie jestem szalony. Byłem.Wierzyłem w Promień, fragment mojej duszy, ale nie ma czegoś takiego. Byłem szalony , już nie jestem. Wychodzi na to , że duszy nie mam :D

Kurcze , z tymi zielonymi napisami :D
Miłego :)


Dopisane 09.07.2014r. o godz. 06:47:

Ja również wierzę Zmotywowany, a moja wiara góry przenosi. A przeciwko czemu mielibyśmy protestować ? Sądzisz , że system można obalić wymachując transparentami ? Trzeba sięgnąć do ludzkiej świadomości. Wyłączyć telewizory i skoncentrować się na słowach Jezusa ... kochaj bliźniego. To jedyna droga.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
9 lipca 2014r. o 6:52
Wszystko się zgadza. Jak już Ci mówiłem, telewizor mam wyłączony od czasów, gdy rodziciele mi za karę go zabrali.
Nie robię inaczej niż jak zacytowane przez Ciebie przykazanie.
Pytasz, czy wierzę, że wymachiwanie transparentami coś da? Piotrze po Tobie takiego pytania się nie spodziewałem. Nie mów, że Ty też odłożyłeś broń.
Chociaż w sumie Ty masz firmę, raczej biednie nie przędziesz, więc mogę Cię zrozumieć. Ja też nie narzekam, ale robię to dla potomnych, by już na starcie nie wywieszali białej flagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lipca 2014r. o 6:59
I bardzo dobrze :) Im więcej nas tym lepiej. Dla potomnych ... jak słusznie zauważyłeś :)

To kiedy w końcu wypijemy to piwko ? Jeszcze dziesięć złotych w portfelu mam. Kupi się ze trzy Okocimy i pójdziemy do Przemusia , bo po pijaku nie jeżdżę :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
9 lipca 2014r. o 7:01
Po 8 jadę do wrocławia. Wieczorem możemy iść na piwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 lipca 2014r. o 7:07
Ok. Puść mi sygnał , jak wrócisz.

Miłej podróży :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
9 lipca 2014r. o 7:09
Do zobaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam niezalogowany
9 lipca 2014r. o 8:54
Panie prezesie , w ubiegłym roku kupiłem u was cos co przypomina wegiel ( dwie tony ! ) , niestety tym sie normalnie nie da palic ! To cos pozostawia wiele zuzla i szlaki ! Już nigdy u was niczego nie kupie , jesteście firma niewiarygodną , bo sprzedajecie produkt bardzo niskiej jakosci za duże pieniadze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miro niezalogowany
9 lipca 2014r. o 9:37
PO co budowac Komin za 300.o00 tys.w centrum miasta.Przeniesc Zaklad Energetyki Cieplnej na teren Dawnego Wizowa,tam stoia kominy w bardzo dobrym stanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.