Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radykalna manifestacja
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 14:32
ja chciałbym przypomnieć, że jak na warunki europejskie była to ekstremalnie spokojna manifestacja.... i bardzo duża, nigdy większej nie widziałem w Bolesławcu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lipca 2014r. o 15:12
falco napisał(a): gdyby wyszli na ulice i rozpieprzyli Ratusz,pognali w ....tą ratuszową sitwę miałbym dla nich uznanie i na następnym tego typu ''spotkaniu'' byłbym obecny a tak?

Dlaczego ktoś miałby to zrobić za ciebie? Bądź w realu chociaż w połowie tak wojowniczy jak tu i pokaż co potrafisz. Tacy jak ty tylko czekają na gotowe, aż ktoś inny nadstawi kark.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lipca 2014r. o 17:19
ja napisy ZOMO widziałem z bliska na własne oczy a ty tylko na obrazkach...
może dlatego mogę dzisiaj więcej wyobrażać sobie po młodych ;)

wiem ,wiem -popuściłem wodze daleko idącej fantazji... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 lipca 2014r. o 19:19
~anonimowy napisał(a): Polske chciała UE ,a nie na odwrót.masz błędne dane.Polska bez UE jest potęgą ,węgiel ,miedż.złoto.ropa,gaz.właśnie dlatego wzięli nas do UE.Długo by tu dyskutować dlatego mądry potwierdzi,a głupi będzie drążył.dla zwykłego Kowalskiego UE nic nie wniosła,nawet cło nadal płace za auto jak sprowadzam.


oczywiście że UE chciała Polskę, bo jak by nie chciała to by nie wzięła. A takie stwierdzenia, że Polska bez UE to potęga to mnie najzwyczajniej śmieszą.

Zmoderowano 22.07.2014 godz.19:42 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 lipca 2014r. o 19:24
bieda napisał(a): A takie stwierdzenia, że Polska bez UE to potęga to mnie najzwyczajniej śmieszą.


Bo najczęściej śmieszni ludzie o tym mówią i piszą :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
22 lipca 2014r. o 19:25
rafix0016 napisał(a): temat uciekł zupełnie .
protest nie dotyczył wystąpienia Polski z Unii tylko był protestem antyrządowym - dotyczącym łamania prawa i konstytucji przez członków tego rządu, co zostało nagrane i opublikowane przez redakcje gazety Wprost.
Dopisane 22.07.2014r. o godz. 06:01: *oczywiście nagrane przez kilka osób i dostarczone do redakcji gazety Wprost ;)


może i bym się przyłączył do protestu (bo też mam niechęć do tusków) ale pod sztandarami Narodowców nie pójdę bo są za bardzo na prawo i nie wiem czy oni czasem nie chcą wystąpienia Polski z UE a do takiego procederu się nie podłączę :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 lipca 2014r. o 0:21
falco napisał(a): ja napisy ZOMO widziałem z bliska na własne oczy

Z twojej nostalgii za prl wnioskuję, że sam nosiłes taki mundur, albo miałeś tam kolegów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 lipca 2014r. o 1:00
~anonimowy napisał(a): .dla zwykłego Kowalskiego UE nic nie wniosła, nawet cło nadal płace za auto jak sprowadzam


faktycznie np. Orka, autostrada, remont linii PKP, MCC, remont teatru to przecież nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.