Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radykalna manifestacja
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 1:47
~mir.ko napisał(a):
~anonimowy napisał(a): .dla zwykłego Kowalskiego UE nic nie wniosła, nawet cło nadal płace za auto jak sprowadzam


faktycznie np. Orka, autostrada, remont linii PKP, MCC, remont teatru to przecież nic.



Wszystko za długi Kowalskiego .Kto je spłaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 2:03
jakieś spłaty są zagrożone ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 lipca 2014r. o 5:53
skorn napisał(a):
falco napisał(a): ja napisy ZOMO widziałem z bliska na własne oczy

Z twojej nostalgii za prl wnioskuję, że sam nosiłes taki mundur, albo miałeś tam kolegów.


ani jedno ani drugie :)

ale nostalgię za PRL-em nie ja jeden czuję , dlaczego na pewno nie zrozumiesz
aby zdjąć z ciebie trud kolejnych ''wniosków'' wyjaśniam że w PZPR też nie byłem jak i w jakiejkolwiek partii :D

dzisiaj też nie zamierzam tego zmieniać...prawica,lewica -wszystko to o kant dupy rozbić

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 lipca 2014r. o 11:09
niby o kant ale trzeba ustalić kogo nastepnie wybieramy lub bojkotujemy. choć zapewne i tak będzie rozrywkowy pojedynek pis po :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 13:36
Każdy normalny woli ceny, podatki i świadczenia jakie były za PiSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:00
" Media spekulują, że Rafał Dutkiewicz negocjuje z premierem Donaldem Tuskiem wstąpienie do Platformy Obywatelskiej. Sekretarz generalny partii Paweł Graś potwierdził Informacyjnej Agencji Radiowej, że do spotkania polityków doszło. Szef PO i prezydent Wrocławia rozmawiali o wyborach samorządowych i o Dolnym Śląsku. ( ... ) "
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/465276,rafal-dutkiewicz-wstapi-do-po-jednym-z-pomyslow-teka-ministra-spraw-zagranicznych.html

Ot, taka ciekawostka z Dolnego Śląska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny niezalogowany
28 lipca 2014r. o 23:41
http://www.goodbye-iti.mpolska24.pl/6666/wladza-je-i-pije-lud-pracuje
o tym cały czas pisałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2014r. o 0:17
~ napisał(a): Każdy normalny woli ceny, podatki i świadczenia jakie były za PiSu.


Ale przecież PiS jest do dupy! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.