Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzmożona aktywność drogowców
~xxx niezalogowany
14 lipca 2014r. o 16:11
~ napisał(a): A kiedy wyremontują chodnik na ul.Chrobrego , przed siedzibą Prokuratury? Chodnik jest w fatalnym stanie , korzystając z niego można nogi sobie połamać ;( Remont chodnika jest uzasadniony , bo korzystają niego między innymi ludzie idący na dworzec PKP, i powracający z podróży :>
Mnie sie koleczka od walizki polamaly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ha niezalogowany
14 lipca 2014r. o 17:07
"kanalizacja gazowa i kanalizacja wodociągowa" - żyję już trochę czasu na tym świecie, mam wykształcenie wyższe techniczne ale o takich cudach techniki jeszcze nie słyszałem. Pan v-ce starosta pewnie się o takich uczył na studiach u Sowietów. I jeszcze jedno: Tak jak obiecał, że remont zostanie ukończony w kwietniu, tak został on ukończony w lipcu. Ten człowiek sam się ośmiesza swoimi wypowiedziami.

Zmoderowano 14.07.2014 godz.18:14 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadeusz niezalogowany
14 lipca 2014r. o 18:09
~Ha napisał(a): "kanalizacja gazowa i kanalizacja wodociągowa" - żyję już trochę czasu na tym świecie, mam wykształcenie wyższe techniczne ale o takich cudach techniki jeszcze nie słyszałem. Pan v-ce starosta pewnie się o takich uczył na studiach u Sowietów. I jeszcze jedno: Tak jak obiecał, że remont zostanie ukończony w kwietniu, tak został on ukończony w lipcu. Ten człowiek sam się ośmiesza swoimi wypowiedziami.
Dokładnie -co on tam robi? emeryturę wojskową ma i jeszcze mu mało; tak jak on się wypowiada przed redaktorem to każdy potrafi prostak

Zmoderowano 14.07.2014 godz.18:15 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
14 lipca 2014r. o 20:43
Drodzy Bolecnauci,

Dziękuje za wszelkie komentarze.
Materiały filmowe, które publikujemy na łamach Bolec.Info są nagrywane jednorazowo, bez jakichkolwiek cięć czy powtórek - dzięki temu są autentyczne, nikt nie może się wyprzeć czy zarzucić, że zmanipulowane, a wypowiedzi wyrwane z kontekstu.
Każdy jest człowiekiem i jak to w życiu bywa - każdemu czasami zdarzy się przejęzyczyć, ale to nie powód by kogoś za to krytykować.

Pozdrawiam Was!
Kazimierz Marczewski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
15 lipca 2014r. o 0:10
Trzeba przyznać, że w tym roku powiat zrobił dużo remontów dróg i chodników.

Ale jeszcze trochę potrzeba, Mostowa i Dolne młyny by się przydało wyremontować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOlecnauta niezalogowany
16 lipca 2014r. o 7:23
Popieram... Mostowa i Dolne Młyny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 lipca 2014r. o 12:54
~oj tam oj napisał(a): Wydawało by się normalnym że drogowcy naprawiają jezdnia. Natomiast dziwne jet takie poruszenie polityków miejskich ,czyżby zbliżały się wybory.


Dokładnie !! To tak jakby politycy byli przy podłaczeniu zerwanych linii wysokiego napięcia ,czy cięciu złamanych gałęzi przez strażaków :P

Zostaje jeszcze "tylko" Staszica, Dolne młyny ,Mostowa,Al.Wojska Polskiego i Zwycięstwa ,oraz kawałek ul.Sądowej (koło sądu) i będzie sie super smigac :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
16 lipca 2014r. o 17:11
brawo za usunięcie okropnego progu zwalniającego na ul. łasickiej . mam nadzieje że nie powróci a jeśli już to zgodny z jakimiś normami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.