Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Elektroniczny system pobierania opłat
1
emem
15 lipca 2014r. o 23:12
~zacofany moher napisał(a):
emem napisał(a): nareszcie..

Muszę kupić sobie "coś", żebym mógł zapłacić. Rzeczywiście nareszcie.
W sklepach są bramki, które same kasują wszystko, co mam w koszyku. I jakoś nikt nie każe mi kupować koszyka, żebym mógł sprawnie zapłacić.


Nie musisz kupowac - mozesz jechac tradycyjna bramka, przy ktorej beda mniejsze kolejki, dzieki temu, ze ci z urzadzenami beda jechali pasami via auto (w tym wszystkie tiry) :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
16 lipca 2014r. o 0:34
Nie zrozumiem ludzi, którzy cieszą się z tego, że są okradani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2014r. o 1:03
emem, Inni entuzjaści

Autostrada należy się Mi, Tobie, Nam jak psu zupa.
Dosłownie.
Dlaczego mamy płacić cały czas, dzień w dzień, ile razy wjeżdżam, przejeżdżam, wyjeżdżam? Powinna być jedna opłata, raz na rok, jakaś winieta, naklejka, opłata, nie wygórowana i tyle!
Najlepsze jest to, że będzie to dotyczyło wszystkich aut czyli i osobowych za jakiś czas.
Jak ludzie nie będą jeździć autostradami to wprowadzą bramki elektroniczne na drogach ekspresowych, krajowych, wojewódzkich, powiatowych...
Ja mam wrażenie, że to tak samo jak z podatkiem od wzbogacenia od zakupu samochodu, opłatą za zakup telewizora, opłatą za słuchanie radia u fryzjera...
A czy ja to chcę?
Domagałem się tego?
Nadal jesteście entuzjastami kolejnych podatków od podatków, vatów, akcyz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2014r. o 5:43
to pierwszy krok do ''rogatkowego'' :D

winiety to jest to co sprawdziło się w Europie a tu?
''łoić'' głupoli jak się dają!!!!!
dojdzie do tego że płacić będziemy akcyzę od akcyzy ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 lipca 2014r. o 7:59
falco napisał(a): to pierwszy krok do ''rogatkowego'' :D

winiety to jest to co sprawdziło się w Europie a tu?


Falco, winiety sa w kilku krajach, to fakt, ale w wielu krajach sa bramki (Francja, Wlochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Polska, Chorwcja itd. itd.) - wiec to nie jest tak, ze tylko Polska sobie wymyslila bramki, a reszta uzywa winiet.


Dopisane 16.07.2014r. o godz. 07:59:

~ napisał(a): W Noregii jest tak że przejeżdzasz pod bramką , robi zdjęcie i do domu przychodzi rachunek.Nie trzeba żadnych viatoli ani viaauto


W Norwegii jest inna mentalnosc ludzi. Tam dostana rachunek to go w terminie zaplaca. W Polsce wielu bedzie sie uchylalo, naciagalo terminy, albo w ogole nie bedzie chcialo placic.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2014r. o 10:22
Przejazd A4 sam osobowy od Wrocławia do Krakowa tam i z powrotem 70 zł,a wineta na 13 miesięcy Szwajcaria 182 zł.dla porównania jest jakość podróżowania autostradą.złodziejstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
16 lipca 2014r. o 10:26
emem napisał(a):
ale w wielu krajach sa bramki (Francja, Wlochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Polska, Chorwcja itd. itd.)


Fajna lista bankrutów europejskich :)
Czyli bierzemy przykłady od bankrutów a nie od mądrzejszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 lipca 2014r. o 11:36
~ napisał(a): Przejazd A4 sam osobowy od Wrocławia do Krakowa tam i z powrotem 70 zł,a wineta na 13 miesięcy Szwajcaria 182 zł.dla porównania jest jakość podróżowania autostradą.złodziejstwo.


Szwajcaria jest bogatym krajem, Polska biednym.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego