Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WORD już otwarty! Trwają zapisy!
~xxx niezalogowany
25 lipca 2014r. o 9:21
Czy jest taka możliwość, że jak zdam teorie w Bolesławcu to praktyke mogę zdać w innym Wordzie np. w Legnicy????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2014r. o 11:46
~Jaaaaa napisał(a): a co (...) ty się jeździć nie uczyłes? niektórzy nie jeździli nigdy i w pierwsze godziny na drodze mają jeździć 100? poza tym nie wiem czy zauważyłeś ale wczoraj było mokro i ślisko a jak ci się nie podoba to nie jeździ autem tylko autobusem . zamiast mieć zrozumienie to się wywyzszacie. ... trochę pokory Zmoderowano 25.07.2014 godz.9:24 - powód: wulgaryzm (moderator)


Po pierwsze, to trochę pokory to ty się powinieneś nauczyć. Po drugie, nikt nie każe eLkom masowo jeździć w godzinach szczytu na najbardziej ruchliwych ulicach i drogach dojazdowych do miasta. Nie twierdzę, że mają jeździć 100, ale bez przesady, 50 to już lekkie przegięcie, nawet na takiej nawierzchni, jaka była wczoraj, na PROSTEJ drodze, dodałbym...

Wystarczą dwie - trzy eLki w godzinach szczytu, które jadą 30km/h na ruchliwych ulicach, żeby zakorkować drogę.... Pomyśl trochę, zanim zaczniesz się rzucać.

Jak ja się uczyłem i jeździłem po mieście (nie ważne, czy początkowo w Bolcu a później w L-cy), to w godzinach szczytu instruktor NIGDY nie kazał mi jeździć po najbardziej ruchliwych ulicach. Raz, że stres, dwa, że strata czasu, bo się stoi i traci cenne godziny.

Zobaczymy jak będziesz śpiewał, jak sam będziesz się wlókł za taką eLką, która jest wrzucana na dane drogi w nieodpowiednim czasie. Jeśli osoba dopiero zaczyna, to ruchliwa droga w godzinach szczytu to powinna być ostatnia w kolejce, na którą miałby wjechać kursant. A jeśli taki jest pod koniec kursu i boi się pojechać na drodze 50km/h (ZAZNACZAM: są ku temu warunki, to już nie pierwsza taka moja sytuacja a wcześniejsze zdarzyły się NIE podczas deszczu, tylko droga była sucha i było słonecznie), no to coś tu jest nie tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szkoła Jazdy niezalogowany
25 lipca 2014r. o 14:35
Pogadajcie, ponarzekajcie i piszcie co chcecie... bo tylko tyle możecie. (...)bedziemy jezdzić gdzie chcemy i kiedy chcemy z kursantami w zależności od indywidualnych możliwości kursantów. (...)Fajnie by było jakby kurs odbywał sie tylko na placu, ale kazdy nawet ten co na kursie dopiero sie dowiedział gdzie auto sie odpala, bedzie poruszał sie w Waszym (...)zakorkowanym mieście przez Lki :P
Wiec nawet Kandydaci na Kierowców muszą się poruszać w godzinach szczytu co jakiś czas a jeśli Wam coś nie odpowiada to unikajcie GODZIN SZCZYTU w Bolesławcu i po kłopocie albo na rower hehe -> Pozdrawiam ! :)

Zmoderowano 25.07.2014 godz.20:07 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
26 lipca 2014r. o 11:04
Mój maz zdawał w Bolesławcu kupe lat temu ,a jezdzi po Wrocławiu czy Berlinie jak jego mieszkaniec,wiec niech ktos nie pieprzy ze jak tylko nauczy sie w Bolesławcu to moze jezdzic po pobliskich wioskach,Tumany którzy kupili prawko w Jeleniej czy Legnicy ( bo tak kiedycs było) nie potrafia jezdzic nawet po wiosce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krystek niezalogowany
26 lipca 2014r. o 16:16
koehl napisał(a): w bolesławcu to nie będzie zdawanie,pozniej wyjdzię jakich mamy kierowców jak wjadą do innego większego miasta zacznie się problem,a to tramwaj,a to większe rondo a przecież w bolesławcu tego nie było i co teraz!!!
W tym mieście to można zdać egzamin z zamkniętymi oczami!!!



Cwaniaczku to zamknij oczy albo się wyprowadz jak ci nie pasuje!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10701
#aniamania nieaktywny
26 lipca 2014r. o 17:28
Czepiacie się 50 km/h to jest dozwolona prędkość w terenie zabudowanym, ktoś zamiast się czepiać powinien odkurzyć przepisy, i przypomnieć sobie jak sam się uczył.I jeszcze jedno,doświadczenia nabiera się z czasem.a egzamin po prostu trzeba zdać,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 19:16
Tu bardziej chodzi o zapychanie ulic i wjeżdżanie w godzinach szczytu na najbardziej zatłoczone ulice i w efekcie ich korkowanie jazdą 30km/h. Albo i mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 19:42
~ napisał(a): Tu bardziej chodzi o zapychanie ulic i wjeżdżanie w godzinach szczytu na najbardziej zatłoczone ulice i w efekcie ich korkowanie jazdą 30km/h. Albo i mniej.

to nie jezdz w godzinach szczytu i nie rob korków. Kiedy maja jezdzic? Po szkole i po pracy jest parę godzin tylko. Jak będą w nocy to będziesz jeczal ze spac nie mozesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza