Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WORD już otwarty! Trwają zapisy!
~ niezalogowany
26 lipca 2014r. o 19:53
Jęczeć to możesz ty. Ja w godzinach szczytu wracam z pracy jak dziesiątki innych osób. W tych najtłoczniejszych godzinach eLki mogą jeździć mniej uczęszczanymi ulicami. Czy to tak ciężko pojąć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~instruktor niezalogowany
26 lipca 2014r. o 22:35
Jak były tematy w których ostrzegano przed skutkami WORDu w mieście ( miedzy innymi ja ) to było wielkie halo o egozizmie i korzysciach i promocji miasta, 3 dni jest WORD i juz są problemy a to się dopiero zacznie. Gdzie byliscie jak jeszcze mozna było protestowac? Teraz faktycznie pozostało kierowcom jęczęć. Osobiście nie będę stał na parkingu bo są korki i ktos wraca z pracy. Kursant zapłacił i bedzie jezdził w NORMALNYM ruchu drogowym czy się to komus podoba czy nie.w 100 000 miastach L ki były mniej widoczne, w naszym 38 tys miasteczku zawsze bedą jakims kłopotem.Madry Polak po szkodzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
27 lipca 2014r. o 0:06
yyy :| czy Wy uczyliście się prowadzenia pojazdu w innym mieście ?

mam prawko od iks lat,i nie robię szumu na forum,bo "L" prze emną jedzie ,w końcu uczy się Ktoś ...i co w tym dziwnego?

ze Zgorzelca też "L" jeździło dziś po B-cu,i co ? a,to że kilka dodatkowych aut pojawiło się na mieście,to też problem?...

napiszcie jeszcze,że sygnalizacja świetlna wyłączona i nie wiecie jak jechac' :D ...

Kursantom życzę pozytywnego zdania egzaminu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 10:01
Wczoraj: dojechałem do L na wysokości straży pożarnej. L jechało około 25-30 km/h. Jechaliśmy w stronę stacji PKP. Możliwości wyprzedzenie nie ma (znaki poziome - linie ciągłe a poza tym zbyt duży ruch z naprzeciwka) My jedziemy 25-30 km/h. Godzina około południa więc ruch duży. W L rozwalony PAN INSTRUKTOR, który ma gdzieś że jest ruch. I tak sobie jechaliśmy do skrzyżowania Chrobrego z 1000-lecia. L pojechało dalej prosto a ja skręciłem. Wiem że prędkość dopuszczona jest DO 50km/h i kursant się uczy ale trzeba też mieć na względzie że są inni uczestnicy dróg i też mają swoje prawa. A swoją drogą to co to za nauka jadąc cały czas starą obwodnicą miast z prędkością do 30 km/h. Będziemy wszyscy płakali jak zjadą tu L z miast ościennych -Lwówek, Chojnów, Zgorzelec, Pieńsk itd. Tam też są nauki jazdy i ludzie też będą chcieli jeździć po mieście egzaminacyjnym.... A wielu będzie się uczyło ruszać, auta będą gasły ze trzy zmiany świateł a wtedy najbardziej cierpliwi kierowcy będą się delikatnie mówiąc złościć. A wg. prawa Murphy'ego, stanie się tak, wtedy gdy najbardziej będzie się śpieszył bo coś tam... Wytrwałości życzę wszystkim kierowcom. I nie zapomnijcie przy wyborach, kto to dziadostwo do Bc sprowadził.

Zmoderowano 27.07.2014 godz.10:07 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2014r. o 10:31
@up

Święta prawda....

A Pan instruktor właśnie pokazał swoją ignorancję dla innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikt niezalogowany
27 lipca 2014r. o 23:24
Ktoś wie ile osób z pierwszych zdających zdało? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 7:36
hu...ej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy.Korki ludzie co wy gadacie ,sami to co za worek ziemniaków prawko dostaliście dajcie im też się nauczyć a nie narzekać tylko !!


Zmoderowano 28.07.2014 godz.7:48 - powód: błędne i zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 lipca 2014r. o 10:37
Korki są ,bo za byle pierdołą jedziecie samochodem w miasto.
Jeżeli twierdzisz że Bolesławiec jest mały to dlaczego się nie przejdziesz tylko wozisz tyłek?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza