Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Niepokojące znalezisko

~ja niezalogowany
18 lipca 2014r. o 18:49
Znalezione dzisiaj przy wjeźdzdzie do sklepu Black Red White.
Na kartce napisane jest "16.07.2014 Popełniłam samobójstwo" (dla osób, które nie mogą tego rozszyfrowac). Przyznam szczerze, że zaniepokoiła mnie ta karteczka. Może za kilka dni okaże się,że ktoś zaginał, a może jest to osoba potrzebująca pomocy, wsparcia czy uwagi. Może osoba, która to napisała wchodzi na to forum i napisze, że nic jej nie jest. Sama nie wiem co mam z tym " fantem zrobić".

Karteczka leżała w miejscu ruchliwym, jednak mało osób tam chodzi, a z samochodu nie sposób jej dostrzec.[img=1405702183_389uk4g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
18 lipca 2014r. o 20:23
Rzeczywiście, dziwna sprawa z tą kartką. Też bym się zaniepokoiła, gdybym taką znalazła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie logiczne niezalogowany
18 lipca 2014r. o 20:31
Ciekawe jak można popełnić samobójstwo a potem napisać karteczkę z informacją o samobójstwie dokonanym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
18 lipca 2014r. o 20:34
niestety, nic nie zrobisz teraz.....
prawdopodobnie to głupi żart... czarny humor.
Zdanie napisane jest w czasie dokonanym, więc wygląda na głupi dowcip. martwi samobójcy z reguły nie pisują listów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
18 lipca 2014r. o 20:44
Skąd karteczka z logo salonu meblowego :| ...

Dziś niczego nie wolno lekceważyc'...

Oby,to był tylko tzw." głupi żart"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
18 lipca 2014r. o 20:45
Raczej to głupi żart zresztą nic z tym nie zrobisz ani Policja tego poważnie nie potraktuje bo dowodów na samobójstwo brak nie wiem komu strzeliło do głowy wypisywanie taki głupstw ale to normalny człowiek nie robi ;)


Dopisane 18.07.2014r. o godz. 20:45:

Wydaje mi się że tam jest napisane popełniam samobójstwo ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 20:49
sciagnac odciski palcow lub dac psu powachac i niech po zapachu dojdzie do sprawcy tej informacji , to takie proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 20:54
~Nie logiczne napisał(a): Ciekawe jak można popełnić samobójstwo a potem napisać karteczkę z informacją o samobójstwie dokonanym.


Popełniłam samobójstwo- w sensie , własnie mam zamiar to zrobic, a gdy ktos znajdzie tę kartkę bedzie już po wszystkim. Informacja jest kierowana do odbiorcy, czyli " jak to przeczytasz mnie już nie bedzie", zatem dla mnie - dla odbiorcy to już się zdazyło.

Ja wrzuciłam tego posta i mam nadzieje,że jest to głupi żart, niemniej jednak osoba, która to napisała, może potrzebowac pomocy , nie medycznej, a psychologicznej/ psychiatrycznej, lub zwykłego ludzkiego zainteresowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego