Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam prawdziwej miłości:)

~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 11:23
Chyba troche zbyt naiwna bo wierze w prawdziwa milosc .. taka na cale zycie ... a moze poznam tego jedynego ... niestety
jestem bardzo niesmiala osoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 12:38
palacy niepalacy pijacy niepijacy stary mlody wysoki niski chudy gruby ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
19 lipca 2014r. o 12:39
dokładnie taki ma być jak napisałeś! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 12:46
Tu szukasz swojej miłości :/ może lepiej już wywiesić plakat na mieście :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~liubov niezalogowany
19 lipca 2014r. o 12:49
Prawdziwa miłość jest jak yeti. Każdy o niej mówi, ale nikt jej jeszcze nie widział. A jeśli nawet ktoś twierdzi, że właśnie jej doświadcza... za kilkanaście lat ma zupełnie inne zdanie. Ale marzyć warto, a nawet trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 12:59
Miłość istnieje, mój facet nie jest idealny lecz kocham go mimo jego wad :) Lecz nigdy bym nie wpadła na pomysł aby szukać miłości tu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
19 lipca 2014r. o 13:03
To prawda, nie da się jej znaleźć, to ona znajdzie Ciebie jak tylko przestaniesz szukać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 13:26
to podaj rocznik który tam masz to moze to ja bede hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.