Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Blues nad...Bobrem?

5777
#agaser nieaktywny
19 lipca 2014r. o 15:44
Wpadł mi w oko plakat zapowiadający tegoroczną impreze i zapoznając się z nim nasunęla mi się taka refleksja: czemu komuś zalezy na tym by zniszczyć coś co zawsze mialo wysoka rangę w kalendarzach sympatyków bluesa...Impreza,która co rok gromadziła rzeszę ludzi i artystów,sciągała do miasta ludzi pozytywnie zakręconych, zostaje spychana coraz nizej...jeszcze troche a będzie to tylko powiatowa, jednodniowa nic nieznacząca imprezka.Najpierw Kliczkow,teraz Kruszyn...czy w naszym miescie naprawdę nie ma miejsca dla bluesa i jego fanów?Czemu "Blues nad Bobrem"stał się bezdomny?
Ja się tam na polityce miasta nie znam,ale marzy mi się,żeby festiwal z tak długą historią wrócił tu gdzie się narodził...nad Bóbr,do Bolesławca...Jakby kto narzekał,ze miejsca nie ma-to taka mała sugestia-koło wiaduktu jest dość miejsca...
Zniszczono nam dni miasta,odebrano nam Blusa na Bobrem...jakoś tak w kościach czuję,że taraz się włodarze wezmą za dni ceramiki...wszak to hałas,tłumy ludzi,rwetes,pijani ludzie na ulicach,rozwrzeszczana młodzież-elektorat wielmożnie panującego takich klimatow przecież nie lubi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
19 lipca 2014r. o 17:01
Raczej komuś na tym nie zależy i nie obchodzi go to że ten festiwal był kiedyś czymś, bo teraz raczej bluesm nad bobrem nie idzie tego nazwać. Najpierw blues się zniszczyło a potem dni miasta na których nie warto być. Zastanawiam się po co ktoś budował antiteatr na spacerowej skoro tam nic się nie odbywa ale co podatnicy utrzymają ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 17:58
Na pewno tak samo myślimy,komu nie zależy na tak wspaniałej imprezie,no cóż,gdyby to chodziło o klimaty bałkańskie,to wsparcie by było.A wielka szkoda,że nie docenia się osoby,która to wszystko rozpoczęła.Ale tak to już jest u nas....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jamto niezalogowany
20 lipca 2014r. o 10:14
eeeee... ja tam jadę na festiwal im Ryska Riedla do Chorzowa :D
tam chociaż coś się dzieje. blusa juz nie ma i nie bedzie , cza sie z tym pogodzic. smutne ale prawdziwe !!! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 0:17
Kiedy dokladnie bedzie ta imprezka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 lipca 2014r. o 0:30
Blues zabrała już Ścinawa
http://www.muzyczneradio.com.pl/11918,wiadomosci,bllues-nad-odra.html

i nawet można podglądać jak to wygląda przez kamerę
http://www.scinawa.pl/

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 9:05
Taki festiwal to tylko plusy dla miasta. Tłumy turystów, którzy zostawiają kasę w restauracjach, sklepach, hotelach. Reklama dla miasta. A tak to mamy piękny rynek, ładne miasto, ale niestety puste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 lipca 2014r. o 16:26
~ napisał(a): Taki festiwal to tylko plusy dla miasta. Tłumy turystów, którzy zostawiają kasę w restauracjach, sklepach, hotelach. Reklama dla miasta. A tak to mamy piękny rynek, ładne miasto, ale niestety puste
Z tego co wiem w Bolesławcu nie ma normalnego hotelu bo te co są to można nazwać małymi hotelami ;) restauracje też jakoś ich nie ma ale poza Kurną i Opałkową chatą reszta leży może Oleńka coś ciągnie ;) jeszcze


Dopisane 21.07.2014r. o godz. 16:26:

Tłumów to bym się tu nie spodziewał to nie Zakopane czy inne miasto ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.