Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski miał wypadek
~ niezalogowany
20 lipca 2014r. o 17:33
~anonimowy napisał(a): (...) ten Mojesz zakręty dziury wąsko żle wyprofilowana droga i tak od 20 lat.w normalnym kraju już dawno zrobili by w innym miejscu drogę szeroką i bezpieczną.Dobrze że się nie zabił.Zmoderowano 20.07.2014 godz.14:12 - powód: wulgaryzm (moderator)


Może znajdą się środki na modernizację tej feralnej drogi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Praktyk niezalogowany
20 lipca 2014r. o 18:03
Dziś jechałem do Wrocławia . Jak zwykle zatankowałem i...... sprawdziłem powietrze w kołach . Zawsze pompuję do ok.2,2 , sprawdzam a tu w każdym kole powyżej 3 . Oczywiście spuściłem w każdym do ok.2,2. Jeżeli wyjeżdżacie na drogi w takiej wysokiej temperaturze sprawdzajcie ciśnienie w kołach , bo jak strzeli przy 120 km/h to nie będzie co zbierac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
20 lipca 2014r. o 18:36
~Praktyk napisał(a): Dziś jechałem do Wrocławia . Jak zwykle zatankowałem i...... sprawdziłem powietrze w kołach . Zawsze pompuję do ok.2,2 , sprawdzam a tu w każdym kole powyżej 3 . Oczywiście spuściłem w każdym do ok.2,2. Jeżeli wyjeżdżacie na drogi w takiej wysokiej temperaturze sprawdzajcie ciśnienie w kołach , bo jak strzeli przy 120 km/h to nie będzie co zbierac.
Producent przewidział wzrost ciśnienia przy różnych temperaturach poprawiając go przybliżasz się do wypadku drogowego.mierzenie ciśnienia w kołach dokonuje się na zimnych kołach(przed ruszeniem w trasę)no ameryki nie odkryłeś napompuj sobie azotem koła trzyma stałe ciśnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2014r. o 22:38
p*V/T=constans ; p- ciśnienie, V -objętość, T-temperatura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2014r. o 22:54
Mówicie sobota, godzina 17. Normalny obywatel o tej porze pędzi do domu na wieczornego grila pisząc w międzyczasie SMS do żony. Obstawiam taką wersję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 5:54
To świetnie, że Pan Marszałek miał okazję "przejechać " się tą drogą. Może teraz zostanie dostrzeżony jej stan, zwłaszcza w powiecie lwóweckim. Jak zwykli ludzie narzekają to nie ma potrzeby nic robić, no ale Pan Marszałek- powinni natychmiast coś z tym zrobić :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOJO PIWOSZ. niezalogowany
21 lipca 2014r. o 7:20
A dmuchał w balona czy sprawdzono test na środki odurzające,ponoć takie są wymogi.Mi w rowerze pękła opona jak wjechałem na rozbitą butelkę, może to nie ładnie z mojej strony ale prawo obowiązuje nas wszystkich .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 8:14
Tobie pękła opona od rowera a twojemu staremu prezerwatywa dla tego teraz możesz pisać takie bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.