Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedaz drzwi i okien w Boleslawcu

11376
#pupsi nieaktywny
23 lipca 2014r. o 14:12
Bardzo prosze Panstwa o rade gdzie w Boleslawcu,mozna stosunkowo tanio kupic porzadne drzwi i okna?Zalezy mi oczywiscie aby Firma ta zamontowala je.Dziekuje za kazda wypowiedz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
23 lipca 2014r. o 14:47
tanie i dobre? żądasz prawie że niemożliwego... i jeszcze jedno, 90% ekip montujących okna robi to źle lub b. źle... jeśli masz jako takie pojecie, to zamów tylko wstawienie, obróbkę wykonaj we własnym zakresie, chyba ze ma to być dla wrednej teściowej to niech "fachowcy" zrobią na gotowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:22
~# napisał(a): tanie i dobre? żądasz prawie że niemożliwego... i jeszcze jedno, 90% ekip montujących okna robi to źle lub b. źle... jeśli masz jako takie pojecie, to zamów tylko wstawienie, obróbkę wykonaj we własnym zakresie, chyba ze ma to być dla wrednej teściowej to niech "fachowcy" zrobią na gotowe
Omijaj ul Garncarską , nie solidni. nie odpowiedzialni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mitylove niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:41
Amma ul. Gałczyńskiego 13a są na prawdę solidni. Czasem lepiej dać o parę stówek więcej i mieć solidnie zrobione i trwałe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okna i drzwi niezalogowany
23 lipca 2014r. o 22:41
Śmiało mogę polecić Okna Drzwi Mrozik z Zebrzydowej.Dostaliśmy numer od zadowolonych znajomych.Pan Krzysztof jest konkretny,nie naciąga na jakieś hiper super nie wiadomo ilu komorowe. My jesteśmy na tak.A w przyszłości zrobimy ogród zimowy,też mają. 607147240
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 8:00
~okna i drzwi napisał(a): Śmiało mogę polecić Okna Drzwi Mrozik z Zebrzydowej.Dostaliśmy numer od zadowolonych znajomych.Pan Krzysztof jest konkretny,nie naciąga na jakieś hiper super nie wiadomo ilu komorowe. My jesteśmy na tak.A w przyszłości zrobimy ogród zimowy,też mają. 607147240


owszem jesli o okna chodzi to expresowo zamawiaja, cena niezla, ale pilnowac trzeba bo slabo u nich z dokladnoscia i krzywo wstawiaja, jesli rolety to pytac o noski tynkowe bo nam pan Mrozik nie wspomnial ze cos takiegń jest i potem kombinowac trzeba bylo. no i parapety chcialam przed wielkanoca zamowic, nawet wybralam material i kolory ale do tej pory nikt nie przyjechal na pomiar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okna i drzwi niezalogowany
24 lipca 2014r. o 9:18
Nie wiem z czym musiałeś/aś kombinować jak jest gwarancja na okna i było powiedziane,że w razie jakichś wątpliwości mam dzwonić do szefa.A jak jest coś krzywo,to też jest coś takiego jak telefon i się dzwoni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 11:44
~okna i drzwi napisał(a): Nie wiem z czym musiałeś/aś kombinować jak jest gwarancja na okna i było powiedziane,że w razie jakichś wątpliwości mam dzwonić do szefa.A jak jest coś krzywo,to też jest coś takiego jak telefon i się dzwoni.


no to dzwonilam i poprawili skrzywione okno, ale te noski to fabrycznie sa montowane i skoro nikt nie powiedzial ze takie cos jest to nie zamowilismy a pozniej musielismy kombinowax z dokrecaniem listew zeby rowno otynkowac skrzynki, wlascicel pozniej powiedzial ze to opcja dodatkowa i nikt nie zamawia a tynkarz twierdzil ze w ciagu dwoch lat jeszcze. ie zdarzylo sie zeby ktos nie mial, szkoda po prostu pan Mrozik nie wspomnial o takiej opcji bo pozniej trzeba kombinowac. poza tym nie mam zadnych zastrzezen, cena jedna z lepszych w okolicy, szynko i sprawnie wszystko pan Mrozim zalatwia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.