Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuje nauczyciela gry na pianinie

~ niezalogowany
23 lipca 2014r. o 21:39
Witam serdecznie. Poszukuje nauczyciela gry na pianinie dla dziecka w wieku 8 lat .Bardzo proszę o pomoc . Jeżeli znacie Państwo osobę która jest godna polecenia bardzo proszę o kontakt. Tel. 513180482 . z góry dziękuje Krystyna.

P.s. Pianino stoi w domu i nie ukrywam ,ze forma nauki w domu najbardziej mi pasuje. Raz lub dwa raz w tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
24 lipca 2014r. o 13:50
Witam,
z tego co wiem, to na poziomie podstawowym może nauczyć kolega grający. Jego numer to 519416963
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 22:54
Witam serdecznie. Poszukuje nauczyciela gry na pianinie dla dziecka w wieku 8 lat .Bardzo proszę o pomoc . Jeżeli znacie Państwo osobę która jest godna polecenia bardzo proszę o kontakt. Tel. 513180482 . z góry dziękuje Krystyna.

P.s. Pianino stoi w domu i nie ukrywam ,ze forma nauki w domu najbardziej mi pasuje. Raz lub dwa raz w tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DrLeseRatte niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 15:32
Jestem absolwentką szkoły muzycznej. Z przyjemnością wprowadzę Was w magiczny świat muzyki i zapoznam z niesamowitymi możliwościami jakie daje pianino. Zapewniam indywidualny tryb nauczania, zgodny z możliwościami ucznia oraz podstawą programową. Zachęcam do nauki zarówno dzieci jak i dorosłych, ponieważ na naukę nigdy nie jest za późno, a gra na instrumencie daje mnóstwo radości. Przygotowuję materiały nutowe (zgodne z upodobaniami ucznia) jak i teoretyczne. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Rzeszowa i okolic. Cena 20 zł za godzinę zegarową.

Nie wiesz czy twoje dziecko pokocha ten instrument?
PIERWSZA LEKCJA GRATIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 16:20
a może być nauczyciel gry na fortepianie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 16:21
Zadzwoń pod 505676754
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 16:22
~DrLeseRatte napisał(a): Jestem absolwentką szkoły muzycznej. Z przyjemnością wprowadzę Was w magiczny świat muzyki i zapoznam z niesamowitymi możliwościami jakie daje pianino. Zapewniam indywidualny tryb nauczania, zgodny z możliwościami ucznia oraz podstawą programową. Zachęcam do nauki zarówno dzieci jak i dorosłych, ponieważ na naukę nigdy nie jest za późno, a gra na instrumencie daje mnóstwo radości. Przygotowuję materiały nutowe (zgodne z upodobaniami ucznia) jak i teoretyczne. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Rzeszowa i okolic. Cena 20 zł za godzinę zegarową.

Nie wiesz czy twoje dziecko pokocha ten instrument?
PIERWSZA LEKCJA GRATIS.


tu bolesławiec a nie jakis zapyziały zabity rzeszów krowo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 17:58
~ napisał(a): Witam serdecznie. Poszukuje nauczyciela...


Kto poszukuje?
Ja - poszukuję,
On,ona,ono - poszukuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.