Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Becikowe

~MAMA niezalogowany
25 lipca 2014r. o 21:03
Witam czy mogł by ktos podzielic sie "świeżymi"informacjami na temat becikowego...chodzi mi głównie o to czy nadal obowiązuje fakt ze kobieta musi byc pod opieką learza od 10 tyg ciąży????Czy juz to znieśłi...no i czy jesli ja z narzeczonym nie ma jescze śłubu to jestem traktowana jako samotna matka tzn.nie musze wykazywac dochodów partnera???Z góry dzieki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
26 lipca 2014r. o 21:57
up!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
26 lipca 2014r. o 22:07
nie lepiej iść do MOPS i tam się zapytać :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
26 lipca 2014r. o 22:16
moze i by było"lepiej"ale ak pomyśle o naszych urzedniczkach to mi sie odechciewa....poprostu pomyślałam ze ktoś sie podzieli doświadczeniem,czy to cos złego???Od tego jest miedzy innymi forum,tak???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
26 lipca 2014r. o 22:22
forum to plotki i ile osób mówi tyle jest opinii a tam są zobowiązani do udzielenia wszelkiej informacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
26 lipca 2014r. o 22:23
moze i by było"lepiej"ale ak pomyśle o naszych urzedniczkach to mi sie odechciewa....poprostu pomyślałam ze ktoś sie podzieli doświadczeniem,czy to cos złego???Od tego jest miedzy innymi forum,tak???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matka niezalogowany
26 lipca 2014r. o 22:25
cy po slubie czy bez traktowani jestescie jako wspolne gospodarstwo i dochod trzeba pokazac.duzo papierkow jest i warto sie przejechac bo mi skompletowanie tego wszystkiego troche czasu zajel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
26 lipca 2014r. o 22:38
musisz udokumentować zaświadczeniem od lekarza, że byłaś objęta opieką zdrowotną,
musisz udokumentować dochody twojego partnera/ ojca dziecka chyba że masz zasądzone od niego alimenty
wszystkie druki są w MOPSie do pobrania, ja osobiście składałam w kwietniu tego roku papierów dużo ale 1000 zasilił kieszeń :)
na miejscu panie w MOPS wszystko wyjaśniają bardzo dokładnie w razie jakiś wątpliwości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.