Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa siedziba na 15-lecie
~adri niezalogowany
28 lipca 2014r. o 18:41
co oni zrobili z moją szkołą ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
28 lipca 2014r. o 19:06
~adri napisał(a): co oni zrobili z moją szkołą ;(
Jak to co ?? swój pałac :D xD


Dopisane 28.07.2014r. o godz. 19:06:

~LICHO napisał(a): budynek fajny nie zapomnijcie zrobić parking na 4 góra 5 samochodów oczywiście płatny ,aby wam nikt w pracy nie przeszkadzał.a te oszczędności przeznaczone są na nowe miejsca pracy w nowiutkim urzędzie ??a kiedy szpital będzie wyremontowany ?? nigdy !! coraz większe urzędy coraz więcej urzędników,do kont ty polsko zmierzasz ?? do ni kont :P
Ja tam szpital widziałem że jest odnowiony ;), więc nie gadaj głupot tylko ludzie tam pracujący chyba nie wiedza do czego są powołani ;). Do czego zmierzasz Polsko ?? na emigracje ;) do W.Brytanii oraz Niemiec ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 lipca 2014r. o 19:14
Panie Starosto , proszę sprecyzować na czym polegają te oszczędności ?

Kto i na czym oszczędzi ?

Oraz jak zostanie zagospodarowana dotychczasowa niedawno wyremontowana siedziba .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 19:23
stara siedziba?...
przepiją może wespół z pija ...kami ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:40
a czy będzie podjazd dla niepełnosprawnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:59
podjazd to teraz standart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:59
taa... oszczędności 270.000 zł rocznie... oczywiście jest to hiper nowoczesny budynek energosamowystarczalny, takie sobie perpetum mobile... przecież to molochw którym uczyło się chyba ponad 500 dzieci!
chyba że... jedno piętro zasieją trawą i będą wypasać zatrudnione w urzędzie barany (i owce), a z codziennego udoju będą robić i sprzedawać nasze bolesławickie, oryginalne regionalne oscypki. To może nawet będą nie tylko oszczędności, ale całkiem przyzwoity dochód ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 lipca 2014r. o 20:07
kto się ze mną założy że tego ''standartu''zabraknie?

o smbolicznego browarka...jeśli wygram -a wygram :D chcę reedsa apple... :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza