Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cena wody i ścieków w Nowogrodźcu.

~ccc niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 20:46
Ta
veto publikuje przemyślenia pod którymi się nikt nie podpisuje........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wetto niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 21:00
~ccc napisał(a): Ta
veto publikuje przemyślenia pod którymi się nikt nie podpisuje........

A ty czopku się podpisujesz. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ccc niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 21:03
Ja jestem osobą fizyczna a veto ma swoją reprezentację i chce zmieniać gminę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ccc niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 22:09
~ccc napisał(a): Ja jestem osobą fizyczna a veto ma swoją reprezentację i chce zmieniać gminę

Ja też jestem osobą fizyczną i chcę również zmienić oblicze tej gminy,co do ciebie panie Ż to jesteś urzędnikiem a nie osobą fizyczną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 22:52
~ccc napisał(a): Ja jestem osobą fizyczna a veto ma swoją reprezentację i chce zmieniać gminę


Stowarzyszenie Zwykłe składa się z osób fizycznych. Urzędnik administracji samorządowej i państwowej jest osobą publiczną. Tak są to przemyślenia, które pomogą otwierać oczy mieszkańcom naszej gminy na zdarzenia polityczne i ekonomiczne i tyle . Zawsze możecie podać do Sądu to Wam dobrze wychodzi. Z pozdrowieniem chrześcijańskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 14:15
~` napisał(a): Panie burmistrz weź Pan się nie ośmieszaj. Sprzedałeś za bezcen szkołę,obiecałeś świetlicę i co ? Teraz próbujesz Pan zwalić winę na bogu ducha winną radną ? No jaja,śmiech na sali.A co do twoich radnych Panie R. To nie dziwie się,że nie podpiszą bo te gryzipiórki trzęsidupy podpiszą co Pan każe a nie co trzeba :) 9 lat kadencji i o te 9 za długo.Miejmy nadzieję,że zmieni się to i wiele innych rzeczy przy następnych wyborach. Z chęcią bym przyszedł pomachać Panu R. na do widzenia , bye bye , i nie do zobaczenia.

No to teraz jak Parzyce awansują w piłkę do klasy Okręgowej to burmistrz nie dołoży grosza bo powie że radni z jego komitetu się nie zgadzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 17:51
http://cena-wody.pl/index.php?p=1&Kol=4&Klo=1&po=0&iw=a&lu=&da=gd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 20:38
Przez ostatnie 9 lat rządów Relicha żyje mi się w tej gminie do dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.